Nikad ovako !

Najcrnje je kad mu je prednji kraj u vazduhu a on namota pun levi ili desni..........
 
Već sam postavio ovu sliku ali je definitivno za ovu temu....ovo se zove ORANJE :haha::

fotografija0432.jpg
[/IMG]
 
Već sam postavio ovu sliku ali je definitivno za ovu temu....ovo se zove ORANJE :haha::

fotografija0432.jpg
[/IMG]
Kameni nisi ti upoznat.Posto amerikanci imaju no till obradu bez oranja,a mi klasicnu obradu sa oranjem vlasnik parcele je hteo da experimentise ,tj da kombinuje dva nacina obrade u nadi da ce tom metodom obrade povecati prinos i smanjiti troskove.:osmeh:
 
Ja bi pre pomislio kako se na ovoj parceli lako oralo, toliko lako da je plug hteo da obiđe traktor i to kulturno sa desne strane :haha: i to samo u svakom drugom prohodu :osmeh:
 
Evo kako ne treba.. Mozda se i nebi prevrnula da nije sa gibnjevima, visoko bilo tereta iznad stranica i zaljuljalo je i gotovo.. Slabo slike mogu prikazati kolika je nizbrdica a puna blata i zila..

2015-03-25-145017.jpg


2015-03-25-145007.jpg


2015-03-25-144936.jpg


2015-03-25-144949.jpg


2015-03-25-144954.jpg


2015-03-25-145003.jpg
 
@Lopi Te prikolice s gibnjevima nikako nisu preporučljive za brda i strane. I ja sam nekad imao s gibnjevima manju prikolicu i često je bila primetana. Otakako je osovina fiksna nema više primetanja.
 
Evo kako ne treba.. Mozda se i nebi prevrnula da nije sa gibnjevima, visoko bilo tereta iznad stranica i zaljuljalo je i gotovo.. Slabo slike mogu prikazati kolika je nizbrdica a puna blata i zila..

kako te sluzi traktor od rakica? jesi kupio nov ili polovan?
 
Nazad
Vrh