Nikad ovako !

e jest je unistio al bas
::svaka cast::
u sta je gledao pa ovoliko klip da otvori ::lose::



 
Sto ne napisa sta se dogodilo? Po stomaku bih rekao da je bila ili visoko steona ili je nadun u pitanju? Uh kakva steta... :sta:
 
Prebila lanac prejela se šrota.
E tu dođese vetrinari dva.
Dali bog zna šta nisu.
Termin bio za teliti ali nije otvorena i nagovoriše na carski ,počela preživat, drugi dan tele krepa a kakvo bilo lijepo .
I onda i krava treći dan .
Tako da velika greška što smo dali liječiti najbolje oteliti pa kravu u meso.
Ovako su ju nakljukali inekcijama i ne možeš ju zaklat.
 
Alo.rs:

LJIG

Traktor usmrtio ženu



Traktor "IMT 539" danas je proklizao na livadi u Ljigu u 16 časova i udario Marinu L. (56) i na mestu je usmrtio, saznaje ALO!



Kako saznajemo, traktorom koji nije imao registarske tablice, upravljao je Slobodan I. (61), koji je priveden u valjevsku policiju.
Prema prvim informacijama, vozilo je zbog klizavog zemljišta izgubio prvac kretanja, te vozač nije mogao da zaustavi traktor koji je usmrtio ženu.
 
Šta li bi na kraju sa ovim traktoristom, bolje da je silazio rikvercom a drva zakačio za prednji kraj traktora. Nebi ga ponelo i plus bi imao čekrka za slučaj nužde da ukoči. Ali svaka se škola plaća.
 
Da rizikujes zivot zbog dva drveta ja se ne bi spustio ni za sta jer zivot nema cenu,a sta se desilo ostaje samo da pogodimo jer ovaj sta je snimio uplasio se i spustio kameru!
 
Ma ne bi reko da se prevrno siso je sigurno al mogu mislit u kakvom su mu stanju posle ovoga bili bubrezi i kicma pa ovo covjeka protrese da ce se citav zivot sjecat. Samo me zanima kako se pope? kod nas je jdan prevrno 533 i bio u bolnici 2 mjeseca i opet u sumi radi sve.
 
treba biti oprezan, a ovaj 560 u sumu no comment. Moj direktor prvi je poginuo sa 539 i prikolicom, treba biti pazljiv glava na prvom mestu.
 
Nazad
Vrh