Nikad ovako !

Evo sta se desilo pre pola sata, uhvatio zice sa bandere, inace su je otkopavali 5 dana iz blata. Ni 30 h nije oprskala a rastavljali je skroz da bih je izvukli tenk i telehender.
2a5eiva.jpg
 
Evo jedne današnje slikice, selio se na drugu parcelu pa sam morao čekati da prođe "vreli talas" :

fotografija0168.jpg
[/IMG]
fotografija0166.jpg
[/IMG]
 
Gradjani Srbije, definitivno, su postali beskicmenjaci!Sami smo sebi krivi, izgubili smo kao pojedinci licno dostojanstvo i samopostovanje, nista gore nema.

- - - - - - - - - -

Nek prodaju i zemlju pa da postanemo potpuni robovi. Treba arap da nam radi zemlju jer mi ne znamo jer ipak arapi imaju iskustva sa poljoprivredom, a mi smo eto pocetnici.
Kakva prodaja zemlje, to se ne sme dozvoliti, pa zna se sta se desava sa clanovima jednog domacinstva koje pocne da prodaje zemlju, postaju nadnicari.
 
Gradjani Srbije, definitivno, su postali beskicmenjaci!Sami smo sebi krivi, izgubili smo kao pojedinci licno dostojanstvo i samopostovanje, nista gore nema.

- - - - - - - - - -

Kakva prodaja zemlje, to se ne sme dozvoliti, pa zna se sta se desava sa clanovima jednog domacinstva koje pocne da prodaje zemlju, postaju nadnicari.
A ko ce da spreci ove izdajnike da je ne prodaju??????
 
Nazad
Vrh