Nikad ovako !

Jedan kod mene pojeo puza golaca takodje, po savetu seoskih "lekara" zbog cira u zeludcu, trebao je da pojede 3 za 3 dana, kada je pojeo prvog videli su da je previse ozbiljno shvatio pa su mu rekli, na kraju je bio na operaciji :)
 
Pa jebote više ni policija ne može na miru da pogazi pješaka a da ih neko ne snimi....stvarno sramota :haha:
 
To su ti verovatno sa kursa posto nisu videli punu liniju i pesacki prelaz, a pesak gde zvera kad nije video pajsere vazne i pune sebe kao svuda u Svetu.
 
Slazem se ja da grese vozaci,ali pogledajte malo kako prolaze ti pesaci!!!! Pa ja ne prelazim tako opusteno ni atarski put a ne ovako prometan!!!! Ako je pesacki neznaci da tu prelecu ipak treba malo da obrate paznju!!!

Koliko puta mi se desilo da jedva i ja reagujem kad iskoci tako neki cupavac na pesackom!!!! BAs malo mi dosadise ovi pesaci!!!!
 
Slazem se ja da grese vozaci,ali pogledajte malo kako prolaze ti pesaci!!!! Pa ja ne prelazim tako opusteno ni atarski put a ne ovako prometan!!!! Ako je pesacki neznaci da tu prelecu ipak treba malo da obrate paznju!!!

Koliko puta mi se desilo da jedva i ja reagujem kad iskoci tako neki cupavac na pesackom!!!! BAs malo mi dosadise ovi pesaci!!!!

Slazem se sa tobom da pesaci prelaze kao sumanuti preko pesackog, ALI ako nekog udaris nedaj Boze, policija ne pravi pitanje kako je pesak presao , i unapred se zna da je vozac automobila kriv. Trebao otvoriti cetvoro oci u saobracaju!!!
 
Slazem se sa tobom da pesaci prelaze kao sumanuti preko pesackog, ALI ako nekog udaris nedaj Boze, policija ne pravi pitanje kako je pesak presao , i unapred se zna da je vozac automobila kriv. Trebao otvoriti cetvoro oci u saobracaju!!!

E to mi se bas i nesvidja jer oni idu kao muve bez glave i danju i nocu,biciklisti isto,neosvetljeni nez icega i za njih nepostoje kazne!!!! Vazno da nas kaznjavaju kad mi neradi najmanja sitnica na traktoru ili ako nisam ukljucio rotaciju usred bela dana!!!!

Slazem se treba otvoriti sirom oci u saobracaju!!!
 
Uvek vozacu ide ono "Nije prilagodio brzinu uslovima puta", bez obzira kako pesak prelazi pesacki, dal je biciklista osvetljen il su pijani.
 
PA ne bi se bas slozio uvek sa time.... Zasto ona postoji ogranicenje 80km (primer) i neko vozi toliko ili manje a neki biciklista neosvetljen vozi kako hoce putem...

Moj komsija je imao takav slucaj i zaglavio covek bez veze!!!
 
Sigurnost iznad svega.
spaner.jpg
[/IMG]
 
Koliko ovo cudo crno trosi?:sta::haha:
imam jedan kamion Iveco 440e42 ima samo 420 ks izvedenih u linijskom motoru od 13800 kubika,obicno su kamioni od 10-11.000
potrosnja mu je od 30-50 lit. skinuo sam mu limiter brzine i kad se stisne onda sa 25 tona tereta ga tesko obilaze autia kad je prazan onda hoce da slajfuje u svakoj brzini
ima fuler twin spliter nove generacije i salta se bez kvacila brze nego automatik
prvi snimak sam ja a snima me vlad maga,bojcetic će da zna ko je on prepoznace ga po smejanju :ppozdrav:
a drugi snimak je moj šofer na Iriškom Vencu natovaren sa 25 tona betona a skoro sve ide na 900 obrtaja motora
 
Nazad
Vrh