Nikad ovako !

Ova nema culo ukusa u ustima definitivno...
 
Culo ukusa i da nema ali gde su tu creva, zeludac, ceo probavni sistem.. jedino da je vezba tu u pitanju.
od malena navkavano na ljuto, na cuda po sistemu...
 
Ima li gde da se nabavi ta "bhut jolokia"paprika da je dam mome tati pa da vidim sta ce reci,jbt covek moze ljuto pojesti to je strasno i jos onda kaze j...la vas paprika pa ova nije ljuta a oko njega ljudi umiru kad je probaju!
 
Ima li gde da se nabavi ta "bhut jolokia"paprika da je dam mome tati pa da vidim sta ce reci,jbt covek moze ljuto pojesti to je strasno i jos onda kaze j...la vas paprika pa ova nije ljuta a oko njega ljudi umiru kad je probaju!

Gajio sam je ja prosle godine imam negde semena ako hoces da sadis ali za ovu godinu je kasno.
:cool:

 
Pre 7-8god sam pojeo takvu jednu celu,caka je da se nediše na usta i nije strašno,al kad je počelo da peče u želudcu,valjda sam amper piva popio :osmeh:
 
Treba imati hrabrosti pa to pojesti. Svaka cast, ja ne bih imao m..a za to, a posebno sada kada sam video one pacenike sto su pojeli.

@mindjusar

Pa kako da ne otvorim usta kad' pocne da pece???? Valjda bi razvalio vilicu i trpao led unutra, koliko stane.:osmeh:
 
Treba imati hrabrosti pa to pojesti. Svaka cast, ja ne bih imao m..a za to, a posebno sada kada sam video one pacenike sto su pojeli.

@mindjusar

Pa kako da ne otvorim usta kad' pocne da pece???? Valjda bi razvalio vilicu i trpao led unutra, koliko stane.:osmeh:
Probaj fafaronku pojesti zatvorenih usta,i još 10min da neotvaraš usta,pa posle probaj da pojedeš otvorenih usta,pa ćeš osetiti razliku
 
Nazad
Vrh