Nikad ovako !

10389659_10203850773460580_8960077470060753062_n.jpg


- - - - - - - - - -

10370993_649926601755589_974525157889380944_n.jpg
 
Posto taj vozi audi a8 znaci da ima para ko blata ili ga je ukrao, a pre ce biti ono prvo.

Nit ima para niti ga je ukrao.Znam idiota od malih nogu, odrastao je bluzu mene, u Irigu mu živi deda i više je ovde nego u Novom Sadu.Audi sa kojim je napravio tragediju je u vlasništvu jednog Iriškog mafijaša koji je pre koji mesec izašao iz zatvora, a bio je optužen da dilovanje.Isto veče taj vlasnik auta je teško pretučen u Irigu, tako da me nebi čudilo da je kljinja bežao od nekoga.
A pored svih ovih tragedija sa ova dva snimka mene više brine TRAGIČNA REAKCIJA PROLAZNIKA u obe ove nesreće.Tako hladnokrvno ljudi prolaze pored toga da prosto ne mogu da verujem, pogotovo ono u Nišu!!!
 
Evo kako je izgledao požar u B. Topoli. Neko se dosetio da sve to snimi.........

[video=youtube_share;MEnXRMMR8GM]http://youtu.be/MEnXRMMR8GM[/video]
 
A pored svih ovih tragedija sa ova dva snimka mene više brine TRAGIČNA REAKCIJA PROLAZNIKA u obe ove nesreće.Tako hladnokrvno ljudi prolaze pored toga da prosto ne mogu da verujem, pogotovo ono u Nišu!!!
To je stvarno žalosno kako ljudi samo daju desni i odu preko parkinga kao da se ništa ne dešava. Ljudski život je u pitanju, ali izgleda da smo nakon svih nesreća i katastrofa koje su nas zedesile prethodnih 25 godina otupili na sve. :-/
 
Нема свако јак стомак да види повређене. Ја сам имао прлику да на газели видим стравичан удес када је мотоцикл ударио у ауто и буквално га пререзао на пола...оно што сам видео тада није за форум, а верујте ми на реч да сам био блед ко крпа једно 5 минута.

Мада су ипак требали да стану и да макар позову хитну помоћ, ако ништа друго.....
 
Svakakvi se motivi pripisuju tom čuvenom skretanju pogleda od nesreća i tuđe muke.
Nečiji motivi su to što ima jako bitna neodložna posla a i sam je u stanju uzbune pa nema vremena da pomogne jer mora prvo samom sebi da pomogne.
Neki ne smeju da stanu jer ako stanu zakasniće na posao a to dugoročno obećava probleme u samom preživljavanju jer svakakve **greška imaju u današnje vreme podređene (kao što su neki Obrenovčani morali da redovno dolaze na posao čak i ako su im kuće poplavljene).
Ali svakako, većina spada pod "Đenoveze sindrom" ili http://sr.wikipedia.org/wiki/Апатија_посматрача što čini najveću grupaciju i svakim danom se sve više može primetiti takvih slučajeva.
Kukavičluk, sebičluk i samoljublje...
 
Vozac audija je mogao da juri koliko hoce da mu golf nije presekao put prolaskom na crveno svetlo.Trebalo ga je kazniti za prekoracenje brzine i to drakonski ali on nije kriv za ono na sta nije mogao da utice .Dakle ko prolazi na crveno taj je uvek kriv.A tek kad se na sve doda alkohol tu nema vise sta da se prica i objasnjava.Ko pijan sedne za volan taj je vec sebi okacio omcu oko vrata i popeo se na stolicu.
Za pijance i drogerase nemam sazaljenja.
 
Gledao sam jedan klip sa nekim Stankom koji je jeo tu papriku. On se čovek mučio, al' je istivremeno bilo i smešno...
 
Nazad
Vrh