Nikad ovako !

Da je bilo malo vise paznje, sporije voznje i manje alkohola danas bi i dalje njih troje bili zivi.
 
Na tom semaforu ima i uslovno levo..., pitanje sta je audi imao u tom trenutku. Nemora da bude bas sve takvo ko sto izgleda na snimku.
 
sasa je u pravu a i vidi se da je poceo da skrece levo, opet to se na licu mesta bolje vidi, u svakom slucaju velika tragedija, 21 god a vozi audi S8 koji sportski automobil i ladno moze 300, strasno..
Takvih slucajeva nenormalne voznje ima svaki dan (noc), srecom ne sa takvim ishodom a panduri jure neregistrovane balirke i tanjirace..
 
Ne branim vozača audija jer sam protiv svake trke i jurnjave ali kako se ovaj drugi auto našao u raskrsnici ako je njemu bilo crveno svetlo jer kad gledam ovaj snimak audi je imao trepćuće zeleno što znači da je u tom momentu drugi auto iz smera iz kog se kretao morao imati crveno
 
Ljudi, nisu džabe stavljena ograničenja na putevima. Najlakše bi bilo staviti ograničenje 100km/h u gradu i tako se rešiti gradske gužve. Stavljeno je 50km/h jer je proračunato da pri toj brzini može da se odvija saobraćaj nesmetano a i ako dođe do takve neke situacije da može da se na vreme zakoči. Propisi su propisi.
 
imag0620.jpg
 
Upravo tako, ili iz ugla "pola", ne znam ko je kriv, ali sa ove kamere se to ne moze tvrditi ukoliko se ne zna rezim rada semafora.
 
Rekoh ja za par dana preinacenje teksta.
Nemojte me drzati za rec ali ako se secam iz ugla ove kamere postoji uslovno levo samo ne znam da li pre ili posle zelenog onom BMW-u,tako je lako moguce da su on i Polo imali crveno.
 
Svi vozaci a niko pravila ne zna. To 'uslovno' levo se pali pre ili posle zelenog svetla za isti pravac kretanja. Apsolutno je nemoguce da su u isto vreme bila upaljena zelena svetla za Bul. Oslobodjenja ili za Bul. Cara Lazara jer se ta 2 puta ukrstaju. Tako nesto je moguce samo ako postoji kvar na semaforu.
 
Posto taj vozi audi a8 znaci da ima para ko blata ili ga je ukrao, a pre ce biti ono prvo. Zdravorazumski razmisljajuci posto zivimo u Srbiji mogu se kladiti da ce vozac audija proci sa uslovnom i nekom novcanom jer je ocito da je ovde obostrana odgovornost. U Srbiji zemlji para vrti gde burgija nece i to je tako od pamtiveka.
 
Тај што је јурцао је ову слику имао на фб, после кад је дошло до новина су избрисали профил...

despot_vrani.jpg


Углавном се ово људима обије у главу. Зна се где се може брже возити ако волите то, ал није брза вожња за град и села.
 
Сунце му крваво ј..., па овај је заслужио да буде стрељан за пример по кратком поступку без суђења, као и митровићев син и онај што је убио ону девојчицу у београду пре месец дана, а и данас ми рече друг да је у Нишу убијена нека девојка исто одбачена преко 20 метара...
 
Nazad
Vrh