Nikad ovako !

Oce to oprskaju koji red kada seju ovratine popreko i spartaju zavrse na psenci jecmu grasku da ne ostane prazno prevlace razne masine za obradu preko medjasa i preko dela useva, a kada neko nasledi nesto odma obe komsije odoru i premeste kamen, okopaju krajnji red ( poseku usev ) kao bio u travi pa kao uradili uslugu ... Ukratko masti nema kraja pa kada zoves ispada da ga uznemiravas a za stetu jbg nema sta da jede kako prica i sl godine ista prica . Nema tu uljudnosti nego se vrati istom merom ili vise ( zavisi koliko je pritisak podignut bar kod mene ) i kraj price ili kda dodje jesen privi sa kombajnom ...
 
Danas na vašaru,u Bačkoj Topoli,inače moj auto je bio parkiran nekih 10 metara od ovih auta.


2q33qdc.jpg




2eg6ufs.jpg
 
To je teska zalost ne daj boze nikom kako on nije saseko banderu nego ubi omladinu .Da ima boga taj meni ni gradjavinska kolica ne bi uzeo u ruke a ne volan
 
Danas na vašaru,u Bačkoj Topoli,inače moj auto je bio parkiran nekih 10 metara od ovih auta.

Dobro si prošao, moj auto je bio nekih 40 cm od ovih u plamenu....::samo bes::::jako_besan:::udri: otprilike ovako je izgledalo....................


Ali, oko naše kamere je zabeležilo i jednog našeg člana...........možda se i prepozna...........
fotografija0117.jpg

i kako na kraju izgleda moj mali 206...........
fotografija0118.jpg

fotografija0119.jpg

Preživio mi je auto sa opekotinama 1. i 2. stepena, seo u njega upalio i doterao kući u Sombor !!!!
Sutra sleduje "papirološki" da jurimo osiguravajuće kuće..............
 
Na prvoj slici se vidi škoda od koje je sve počelo.... uz blagu podršku vetrića a navodno je i curilo gorivo iz te škode (euro dizel), teren je blago nagnut prema nisanovom đžipu i tako se navodno širio plamen....

Videću sutra sta kaže osiguranje, inače je bila i policija i napravili su zapisnik....
 
Kameni, ćuti, još si i dobro prošao. Da je uhvatilo prednju gumu ostao bi i ti bez 206. Ovako je samo malo osmuđen. :osmeh:
Je l' pokriva osiguranje ovakve štete? Kako li su reagovali ukućani kad su te videli... :osmeh:
 
Zar nije niko od prolaznika primetio da gori? Pozar je mogao biti zaustavljen a ne da dohvati taj Nissan i Peugeot?
 
Zalosno je sto su ovi poginuli. A obojica su pogresili. Da je ovaj sa Audi vozio 50km/h kako je po zakonu u naseljenom mestu , mozda ne bi niko poginuo. Jer na 50 moze ipak da se bar malo ukoci , a pri ovoj brzini veoma je dugacko vreme kocenja. U ovoj situaciji kocnica nije ni pipnuta.
 
Na prvoj slici se vidi škoda od koje je sve počelo.... uz blagu podršku vetrića a navodno je i curilo gorivo iz te škode (euro dizel), teren je blago nagnut prema nisanovom đžipu i tako se navodno širio plamen....

Videću sutra sta kaže osiguranje, inače je bila i policija i napravili su zapisnik....
Majku mu cudi me kakvo gorivo pogotovo euro dizel imamo da je uopste goreo
 
Nazad
Vrh