Nikad ovako !

Može li dodatno pojašnjenje situacije?
 
Pljuni u sake i UDRI!!! Posle da vidis kako nece vise da gazi!!! Ili primeni druge metode!! ::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::
 
Ta njiva nema uvratine,deo njive odsecen za placeve dodjosima i onda kad su kupili seno da ne bi otvarali kapije progaze zito.
Jos kaze ja bih terao po ivici(nije idealan sastav mene i komsija) al vidim neko kolje (ljudi pozabadali da ne prolaze tuda) i kaze ja obisao,video imaju neki tragovi(od 3 prskanja i 2 prihrane) .
 
North ARMY Upotrebi malo mastu. :ideja:


spikestopgetty.jpg



dsc_885601.jpg
 
E tooo... pa posle naće i tvoj traktor.Ali gledaj dobru stranu svega imaćete svi nove gume...:osmeh:
 
Lepo smo popricali,izvinio se jer ne zna da mi radimo,ponudio odstetu. E sad ako jos jednom prodje bice tesno pa makar opet placao kaznu....
 
Samo je problem da u X slučajeva nisi 100% siguran ko ti je to prvi uradio.Kodnas krenu to prvo ugaženje sa autima posle kiše obilaze svoje njive i da nebi se zaglavljivali u te vode obiđu ih u njivu.Posle je to već putokaz i za traktore...I x puta mi se dešavalo da sam na po duži na leniji i uđe mi u susret auto i sad moraš da se sklanjaš budali umesto da sačeka minut na raskrsnici da se negazi ničiji.To me nervira strašno i trebalo bi uvesti i tu neka pravila...:ppozdrav:
 
Na 4 metra teško...

Sto kaze moj otac, pre komasacije su bili drumovi i po 12m sa sve 'ladovinom od dudova a sada putici od 4 do 6 metara, izuzev par puteva koji su nesto preko 8m i kako onda mi sa nasim kombajnom da prodjemo a da ne ostetimo niciji usev jer je spoljna mera hedera skoro 6 metara?
Gomila povrtara kod nas nemaju terenska vozila a hvala Bogu obilaze njive i posle 5 kapi kise i onda udri po tudjim njivama istom metodologijom koju si opisao u sledecem postu. Komsija moj je stavljao eksere, ja sam samo kulturno pustio brazdurinu da ne pomisljaju da udju u njivu.
 
Samo je problem da u X slučajeva nisi 100% siguran ko ti je to prvi uradio.Kodnas krenu to prvo ugaženje sa autima posle kiše obilaze svoje njive i da nebi se zaglavljivali u te vode obiđu ih u njivu.Posle je to već putokaz i za traktore...I x puta mi se dešavalo da sam na po duži na leniji i uđe mi u susret auto i sad moraš da se sklanjaš budali umesto da sačeka minut na raskrsnici da se negazi ničiji.To me nervira strašno i trebalo bi uvesti i tu neka pravila...:ppozdrav:

Ovo je 100% tacno. Tu najgore prolaze njive pored kojih put prolazi na Г i cesto se moze desiti da da ih neko dijagonalno pregazi.

- - - - - - - - - -

Vladj verovatno te nisu po dzepu ocepili kad tako pricas. :ppozdrav:

Nisam imao potrebe za postavljanjem eksera i sl. Bilo je manjih problema sa komsijama ali to se dalo sve dijalogom resiti.
 
Tako je , ko da je u formuli 1 pa mora da sece krivinu, ili vole namerno da gaze tudju muku, ima i do toga.
 
Nazad
Vrh