Nikad ovako !

Da,da vodu sa sve onim muljem ili blatom na dnu sto je bilo.......i taj sto ga sad kupio naj... nacisto
 
prevrnula se ona sama teret na jednoj strani okreni rudu na petom točku samo malo i gotovo nek njemu nije ništa ovo će se sve popraviti ako ima štete

Al u tome je fazon,što je prošao pored njive gde smo trebali da bacimo 1BB,a 2BB bi preneo na poslednju njivu,pa bi posle okrenuo praznu prikolicu kako vole.....sve je OK,samo se ruda iskrivila,bilo je 3BB od 500kg u prednjem levom ćošku
 
Sad sigurno zna za ubuduće i kako da skida,i kada i gde da okreće.Najbolje se uči na sopstvenim greškama.
 
Ja se divim onim majstorima koji su prevrnuli loznicu pa kako vam to uspeva imam loznice više od 30 godina i sa njima sam imao najmanje problema oko prevrtanja zmajevka,kamionska i kiknda su mnogo lakše za prevrtanje od loznice!!!
 
Sve to zavisi od niza okolnosti koje treba da se poklope da se to desi, malo obratite paznju i te stvari se lako iskiviraju.
 
Ima ljudi koji nikako da shvate da se djubriste ne baca gde stignes.Zao mi ove trave i ovih divnih ljubicica ali stoka je stoka.
154vonl.jpg
 
Nekako se lose osecam kada pogledam takav klipa a nesmem da zamislim da sam bio tu prisutan!!!!! Strasno kako se sve tako brzo odigra da nema vremena ni da trepnes!!!

Mozda nije trebao da iskoci (mozda)... SAd je kasno... ::lose::
 
Bas tako Spajki to pise i u komentarima najveci krivac je taj sto ga terao da tako srusi to!!!!!
 
Nazad
Vrh