Nikad ovako !

А шта би ви радили да вам преко њиве пређе 35 самоходки гвоздика и плус једно 50 тамова 110 са све муницијом...тужили војску...
 
Kod nas su presli uzduz i popreko pre 2 godine ali samo su placali za zgazeni kukuruz i psenicu. Nisu nista podrivali i nisu placali ako su presli a nije posejano.. Samo kad se setim koliko sam puta zakacio te proklete kablove ili kad se upetljaju u tarup pa tu sreci nema kraja.. Sto je najgore oni ih razvuku puste struju i odu a ne znas koliki je napon dal ce da te drmne struja ili ne ma haos su pravili...
 
А шта би ви радили да вам преко њиве пређе 35 самоходки гвоздика и плус једно 50 тамова 110 са све муницијом...тужили војску...

Nek zgaze Moskvu i ostale gradove u njihovoj pisljivoj drzavi a ne mojoj. P... im mat... pijana sta su mi sve napravili na nekoliko parcela.
 
Taj traktorista je nazalost poginuo posle 5 sati ozivljavanja. A inace tako kazu da je on bio kriv, posto je kasno primetio kamion i onda ga je zakacio kada je povuko volan desno a pritom je rasturivac izasao levo.Na You Tube tako pise u komentarima
 
Evo da i ja napisem moje iskustvo sa nisovcima. Nama su prosle godine bogami gazili , nisu nista pitali, ali su platili kako je red. Kablovi jesu svuda po njivi bili, ali kad sam ih pozvao njih 10 je doslo da ih pokupe sa njive . Nije bas kao da nema kablova , treba sacekati 10tak minuta da se oni rastrce i pokupe, al ljudi su bili voljni da sklone i da posle mog posla vrate.NJih ne mozes zaustaviti , ja sam molio da ne gaze jos 7 dana dok ne prodje zetva, da ne bude stete ni meni ni njima,ne vredi, proterali al platili, racuna se nacinjena steta na rodu + novci za trosak podrivanja ( 5 din po kvadratu il kako vec).
I kao sto je neko napisao, odes sa njihovim proceniteljem na njivu, zajedno izmerite i u principu ne mozes biti u minusu.Meri se gazenje u sirini od 4metra, a desi se da u sredini izmedju tockova ostane neostecena psenica, kao na slici psenice gore, tu budes na dobitku na kraju.
 
А шта би ви радили да вам преко њиве пређе 35 самоходки гвоздика и плус једно 50 тамова 110 са све муницијом...тужили војску...


mogu da zamislim kako bi izgledala ta parcela kad bi ta krdosija presla ma lepo odes i trazis stetu i gotovo ko svaki seljak i to malo bede sto imamo oni gaze
 
Nek zgaze Moskvu i ostale gradove u njihovoj pisljivoj drzavi a ne mojoj. P... im mat... pijana sta su mi sve napravili na nekoliko parcela.
Samo opušteno,to su samo tragovi vozila kojih sledeće godine više neće ni biti a osiromašeni uranijum će ti biti ovde još neki 4-5 milijardi godina a od tih tvojh narkomana neš dobiti ni dinara nadoknade.
 
Poslednja izmena:
Tacno je da je vozac traktora izazvao udes kada je pokusao pobeci desno. Vozac kamiona je prolazio na zilet ali kada je vozac traktora namotao volan desno zadnja leva ivica rasipaca je zakacila prikolicu. Da je drzao pravac i dalje do ovoga ne bi doslo. U svakom slucaju dobra lekcija za ostale.
 
Moje misljenje je da je vise greska vozaca kamiona.Posto je put uzan za ovakvo brzo preticnje,trebalo je da uspori do brzine kretanja traktora,da ga upozori zvucnim signalom,ako ga traktorista nije video i tek onda da zapocne preticanje,a ne ovako u punoj brzini.
Ali valjda je tako moralo da se desi...Strasno...
 
Braca Rusi to rade sa lokalnom anestezijom. Boli samo ove evopejce. :osmeh:
Sećam se kad su braća rusi uložili veto da se u savetu bezbednosti UN uvedu sankcije tadašnjoj nam zemlji.... kako da ne , odjebali su nas ya medalju,.
Kad je ne tako bratska ( muslimanska sirija bogata naftom) bila ugrožena, odma pada veto od strane rusije.
Mani me tih bratskih gluposti, imaju rusi interes kao i ostale sile.Mi smo tu za potkusurivanje.
 
Uvek ce kamiondzije braniti svoje kamiondzije. Ocito je da je kamiondzija u ovom slucaju apsolutno kriv. Ne prilagodjena brzina uslovima saobracaja i jos se nije ni zaustavio a covek umalo nije pogino.
 
Nazad
Vrh