Nikad ovako !

Sto se FERTIL gnojiva tice... NIKAD VISE necu koristiti njihove proizvode... Ovi nasi ga dobili po nekoj dobroj nabavnoj cjeni i krajnji kupac je dobio dosta povoljnu cijenu. radilo se o 15-15-15, UREA i Kan 27%... Decki moji dragi, prica ista kako kod covjeka s videa. Maska, cekic i udri s tim da sam ja bacao vrece po prikolici da se malo "rasklimaju" posto su gromade bile IZ JEDNOG KOMADA... Cekic sam potrosio dok sam razbacao gnojivo.

Ureu sam uzeo da prihranim psenicu iz prskalice kad vec prskam protiv bolesti da joj dam malo "plave kompresije". rastopimo UREU dan-dva ranije nego cemo prskati i mjesamo, nema sta ne radimo ALI (uvijek ima onaj "ali") FERTIL UREA u sebi imala toliko krsa i nije se uopce dobro topila u vodi da sam dizne na prskalici staroj pola godine sribao do neprepoznatljivosti...

FERTIL gnojiva vise NIKAD... Cak ih nasi trgovci vise ni ne nabavljaju, na svu srecu...
 
Dal je moguce da se neko toliko izivljava na traktoru????? :sta: :sta: Ako je uopste taj traktor njegov!!!!!

 
Mozda je ovo neka reklama, pa da pokaze koliko silovanja moze traktor da istrpi...

Onaj dzoni sa gusenicama, neki post pre, ore pirincano polje. Tako da nije nista neobicno i lose. Mora da ima blata.
 
Jaka muda vezane ljude tako pobiti jos stavili fantomke ma njih treba zbrisati sa lica zemlje,veci su junaci ovi nesretnici od njih jer su cutke cekali da ih pobiju!

- - - - - - - - - -

A i onaj sa kamionom je neka stoka od coveka tako bi i decu na pesackome prelazu izgazio!
 
Danas sam malo cuvao ovce i naidjem na ovo. Decko je odlucio da "malo" prosiri svoje imanje. Duzina je jedno 5m, preoran je i sanac....
Inace poznat je po tome da svakom komsiji odore po 2-3 vrste. Dok ne naidje na majstora. Nznm sta planira da poseje ovde ali ce ovce da se gozbe samo tako. Sta mislite dokle ce da tera sad kad je sanac preorao?
http://tinypic.com/view.php?pic=2zrf8ki&s=8#.UzMGMfldVKI

KAd ponesem aparat slikacu na sta lici pasnjak...
 
Večeras prebacim na rts dnevnik da odslušam prognozu i u produžetku puste prilog (ne mogu sad da se setim kog kombinata) kako je velika suša ove godine i kako su padavine preko potrebne i kako do sada nisu koristili sisteme za navodnjavanje u martu pa onda kaže taj neki lik iz kombinata kako su morali da navodnjavaju zemljište jer nema dovoljno vlage za nicanje šećerne repe i to količinom od 25l po ha. Ili da se smeješ ili da plačeš kad čuješ tako neku nebulozu. Ko je tu lud...
 
To je rosa, a čovek je znao da novinari pojma nemaju, pa je zato namerno lupio takvu glupost.
 
Nazad
Vrh