Nikad ovako !

Znaci to je onaj siste koji sam napisao??? :sta:
 
Uzmu ljudi pa otvore kop na svojoj zemlji i iznose sto vise mogu dok nestignu policija i ostale inpekciske sluzbe,onda kod sudije za prekrsaje par hiljada i idu dalje.
 
ne postoji damper koji ce uzac uz ovakav uspon...jedva se covek popne pesice,a kamoli masina na gumama...rakovica je stala jer su je kacali na dugo,pa se lanac zarovio u zemlju...kad su skratili lanac tek onda su je izvukli...
 
Lele. Ja se napatim sa 2-osovinkom kad treba u pola metra naterati, ali jednoosovinku ko ne moze da natera u rikverc stvarno je antitalenat :haha:
 
Kad ove nahvataju nadlezni da drpisu ugalj nece im vredeti taj ugalj kolika ce biti kazna!!! Plus to sto rizikuju zivot!!!
 
Kad ove nahvataju nadlezni da drpisu ugalj nece im vredeti taj ugalj kolika ce biti kazna!!! Plus to sto rizikuju zivot!!!
svi rade u mjesecu 7 dana za kazne...ostalo je sve cista zarada...jedino zivot nema cenu...a bas u ovom poslu granica izmedju zivota i smrti je skoro pa nevidljiva nazalost...
 
To ti je kod nas u BiH noramlna pojava da se krade(jer narod je stjeran do maksimuma,nema gdje posteno da zaradi)i bas kao sto rece poljaak rade 7 dana za kazne onda opet deri po svom,.
 
Za rizikovanje zivota vidim i sam... Ali kazne kolike su samo mogu da zamislim.... Onda bolje raditi nesto posteno pa kako bude... Zar ne??? :sta:
 
Pazi sve je uvezano,ovi sto vade ugalj I inspektori I policija,te im ovi dojave kad dolze da se pripreme,nesto inspekcija zaplijeni I naplati neke sume da prikazu drzavi da nesto rade,ostalo sebi u djep,sve ti je to uhodan scenarijo
 
Za rizikovanje zivota vidim i sam... Ali kazne kolike su samo mogu da zamislim.... Onda bolje raditi nesto posteno pa kako bude... Zar ne??? :sta:
ne bih se slozio cira 92...poljoprivrednici umiru od gladi kod nas...jedino je jos ovo ostalo...zadnja je opcija...ali sta je tu je zivjeti se mora ::traktor1::
 
Pa ovo nije nista cudno. Sledece je maltretiranje za plug, sejalicu i tako redom. Tlacenje naroda.
Kaze ovaj u pogledu dimenzija????????? pa sta da radi da je smanji sa magicnim stapicem?
 
Nazad
Vrh