Nikad ovako !

Meni licno ove Petre Cvijic je zao,mozda je ona kriva mozda nije,svi se nesto okomili na nju,a Mitrovicevog sina niko ne spominje dokazano da je kriv bio 30 dana u zatvoru i cim je izasao pravac London.

Takav nam je pravosudni sistem...::lose:: Skoro sam se nesto raspitivao i u principu je tako da mozete nekoga da udarite autom i ubijete i ako uspete da se dogovorite sa ostecenom stranom i na neki nancin joj nadoknadite stetu a ona za uzvrat pristane da vas ne tuzi i uz dobrog advokata na sudu, vi mozete da se izvucete. Posto nema krivicne tuzbe sudija ce vam za prekrsaj dati neku cifru da uplatite u humanitarne svrhve imacete nesto humanitarnog i drustveno-korisnog rada, mozda bude jos nekih sankcija i u sustini vi ste slobodni ko da nista nije ni bilo...
 
Nije jos skorz.. Ima jos mesta koja nisu uporpascena skroz ima jos zivotinja koje nisu istrebljene ali na dobrom smo putu.. Ajde sto Ameri i ostale velike sile testiraju kojekakve izume i pri tom unistavaju nemilicom sve sto se nadje na putu, jbg njima ne mozemo nista, ali me nervira sto i mi da kazem obicni ljudi pravimo kobne greske. Ja se svake godine nerviram posle tog prvog maja, ajde na stranu sto pola njih nema posao a slavi praznik rada, nego sto posle toga ostane brdo odpada i sve se to bacju u njive... Ali dobro sta je tu je oni ce da bacaju i dalje ja cu da skupljam iz nasih njiva pa ko izdrzi duze...
 
I ja skupljam i ne bacam NISTA po ataru.... Mene najvise nervira sto kod mene u selu skoro (svaki 2-3) svako pole prskanja i bacanja djubriva ostavi praznu ambalazu od herbicida i jedan prazan dzak od vestaka samo da bi selo videlo cim on prskao i sta bacio od djubriva u njivu!!! I to se vidi da je namrno ostavljeno jer na dzak postavi grumen zemlje i sve lepo namesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kad to vidim poludim... ::jako_besan:: Sidjem stavim to u svoj traktor pa bacim u kontejner!!!!!!

A drugo sto me nervira je oranje puteva i povlacenje zetvenih ostataka drljacom na put ili drugom u njivu!!!! ::jako_besan::
 
@cira92 Sta da ti kazem, ne mozemo mi da pokupimo koliko ima tih sto mogu da bacaju... Ove godine u branju naleti mi tarup na dzak sa nekom uginulom zivotinjom i zapetlja se, zivot mi se smucio dok sam to osistio...
 
Ciro, postavi po jedan kontejner kod svake njive. :haha: Da ne nosis kuci tudji otpad.

Pa ja nisam takav nemogu da gledam taj dzak tu 100 puta kad prolazim,sidjem stavim u traktor i bacim u kontejnere pored glavnog puta...
Svi nesto kukaju kako opstina nista ne preduzima kako niko nece da im pomogne a ja kad kazem ajde da se skupimo na 3-4 da malo poravnamo put da popravimo malo prilaze na mostove niko nece!!!! Samo ja sam idem i to popravjam i ravnam... Pa ako svi cekamo na nekog drugog od tog posla nema nista.....
 
Kod nas nova moda bacanja smeca po lenijama iz prikolice i to obavezno u dolini, zadje sa 1 ili 2 prikolice smece od dole a preko slama da se ne vidi sadrzaj transporta dodje u dolinu samo iskipuje i gas . Ajd da ne placa komunalno za odnosenje smeca ovako mora jos i da trosi naftu :sjasi:. Po sadrzaju smeca se vidi da je familija bas becarski naklonjena zivotu same pivske flase raznih maraka i dezodoransi ::lose:: ...
 
1511314_680793991951991_1034774235_n.jpg
 
Nazad
Vrh