Nikad ovako !

Toliko sam se iznerviro na ovaj video gdje govore o kazni i registraciji prese,da tacno sad kad pomislim na policiju ::samo bes::::jako_besan::,pa ljudi nije djaba u narodu receno glup ko policajac,pa tacno su gamad i vasa i ova nas policija,to jos ova budala od komandira nesto tese svoju pricu, ja mu ni ovce ne bih dao da cuva, inace i mog prijatelja su isto tako zaustavili sa presom i trazio mu covjek saobracajnu,.stvarno su gamad,.
 
Mi smo odavno probili dno. Meni ukrali 30 siljegica jesenas. Kako stvari stoje izgleda da je moj brat od strica i jos jedan iz sela koji isto ima ovce.
Letos sam sa njim rucno tovario detelinu kod njega. Vakcinisali smo ovce i njih dvoje dosli da pomognu. Proslo dva tri dana i ovce nestale. i to sve koje nisu imale markice.
I sta reci jos???? Lepo da uzmes pusku i da cekas, nista drugo. Policija dosla posle 3 dana!!! Inikom nista, jos jedan pandur pita brata posle jeli sto si ukrao ovce...
 
Hehe, sad kad kazes "glup ko policajac" (da se niko od clanova ne uvredi ako zbilja i je "sluzbeno lice")...

Moj susjed kupio berac tornado 40 u okolici vukovara, mi stanujemo od vukovara nekih 100 i kusur kilometara... I nema ga kako dovesti, dovest ce mu ga nas jedan prijatelj s TAM-icem 75. i osli oni, vidi ovaj da je to veci berac nego kamion i sta ce, odluce ga slepati kamionom do kuce u 12. mjesecu po snijegu u pola bijela dana i to rasirenog skroz, makar da su ga na rudi skupili d aide pravo za kamionom...

Sto je naj gore u cijeloj prici zaustavi ih policajac nekih 15-ak km od kuce i gleda papire od kamiona, vozacku, obojica zavezani i sad on komentira: "gume na kamionu su pogoneke dobre, dobre su i na prikolici (EEEEEEEJ, NA PRIKOLICI?!?!?!) samo su vam prednje na kamionu malko losije pa vas molim da namontirate lance na prednje i zadnje tockove i ja cu vas ispratiti do ravnice da dalje sigurno nastavite put...


Ovaj se cudom cudio sto mu policajac nije zalijepio kaznu veliku ko kuca, ali ne, glavno da su na prikolici dobre gume, nema ovaj pojma sta ovaj drlja za sobom i odakle. Dobro pa kljunovima nisu usput "ubrali" koji znak il nekog pjesaka...


Od silne bljuzge se berac kod komsije 2 dana otapao...


Da je naletio na nekog zaje..nog policajca a berac neregistriran, sta onda...

Znam, nije za ovu temu al reko da podjelim s vama ovu pricu...
 
Izgleda da je soferima dotuzlilo maltretiranje od ovih lopova, pa su ih malo pozdravili, palicama, nogama i bokserima
 
Kaze u opisu ovako: Sofer kamiona iz kojeg je snimano je stao na ovu stranu ceste da zamjeni probusenu gumu posto je na onoj strani ceste jarak. Naisli "banditi" u plavoj ladi i trazili ga otprilike 100$ jer je ovaj "stao na njihovom teritoriju". Kamiondzija usao u kamion, pozvao preko CB radija u pomoc ostale kamiondzije koji su zablokirali banditski auto i nabubrezili ih. Policija je vidjela snimku i rekla da su "banditi" u plavoj ladi otprije poznati i posto kamiondzije nitko nije tuzio, policija ih nema na osnovu cega goniti...
 
Na osnovu snimaka koji dolaze iz te regije .Način vožnje ,ponašanje ljudi,ophodjenje jedni prema drugima,i ostalo, mogu samo zaključiti da su izašli iz neke velike tame ,ali tonu u još dublji mrak.
 
U politiku neznam, vidim na ulicama imaju jako dobra auta ,evo i na ovom snimku jako dobri kamioni.Izgleda da nisu mogli umno da podnesu taj izlazak iz tame ,i sa bicikla u pasata 6 .Oni voze po snegu 120 a samo imaju kolotrazi .Kroz raskrsnicu u Moskvi svi stoje i polako kreću a budala loži 150 i samo se zakuca u kamioni prevrne ga. I odmah izlaze sa bezbol palicama ili vatrenim oružjem .
 
Ovaj snimak je normalna pojava u Rusiji. Ovo su takozvani "drumski razbojnici" koji presrecu kamione najcesce stranih tablica a i ruske i od vozaca traze odredjenu novcanu sumu u zamenu za NE unistavanje vozila, prebijanje vozaca i sl. Na snimku vozac je ispravno postupio time sto je pozvao kolege u pomoc. A po vremenu okupljanja velikog broja kamiona rekao bih da je ovaj put dosta prometan.
 
ево путина,само вас гледам:haha:ајте молим вас,гледајте у своје двориште,ми смо као нешто бољи од њих...у свакој кафани неко потеже пиштољ,станеш крај пута са неком девојком у ауту наравно зна се што,наиђе неки кретен па те зајебава па мораш да га бијеш...гледајмо своја посла,снашли су се они без нас....Зна се каква је држава кад министар одбране пошаље слику нуклеарног наоружања као честитку за нову годину НАТУ....е сад што има вас што волите америку то је ваша ствар:cao:док не одете не судите...
 
Ja mislim da su popušili zamku .Vidiš da u onoga maloga Džipića crnog sedoše oni što su ih tukli.Tako mi liči a jest da je i kolona kamiona.
 
ево путина,само вас гледам:haha:ајте молим вас,гледајте у своје двориште,ми смо као нешто бољи од њих...у свакој кафани неко потеже пиштољ,станеш крај пута са неком девојком у ауту наравно зна се што,наиђе неки кретен па те зајебава па мораш да га бијеш...гледајмо своја посла,снашли су се они без нас....Зна се каква је држава кад министар одбране пошаље слику нуклеарног наоружања као честитку за нову годину НАТУ....е сад што има вас што волите америку то је ваша ствар:cao:док не одете не судите...

Za one koji su propustili ovaj deo.


Cestitka amerima...

420699_nato-foto-rogozin-tviter_ff.jpg
 
Nazad
Vrh