Nikad ovako !

Ja sam postavljao ovaj snimak pre nekoliko dana... Pogledajte obavezno ostale njegove snimke... Skidam kapu coveku sta radi sa tim kombajnom!!!! A uskoro ce on stici kod nas i biti na prodaju kao nov!!! :osmeh:
 
У чалми ме летос комбајнер, првернуо комбај на страну...ЈД 1065, таман био увежен из швице, ко под конац, а сад власник каже ништа му није...онај ко га купи ако га овај буде продавао, нај..о је...
 
Pusti, ko će sad objasniti preko tastature ... ( uglavnom ti si citirao onaj veeliki dukejev post , a ja naveo primjer kako bi to bilo teško da ne postoji opcija "copy-paste" nego da moraš sve da kucaš ) , ako opet nije jasno , zaboravi nebitno je.
 
fotografija0437.jpg
[/IMG]
Srećom stradalo je samo pivo !!!
 
evo sad mi javi drugar da se kod kraljeva u selu metikosi zabarikadirao jedan penzioner i da u kuci ima automatsku pusku i pistolj i da povremeno puca na policajce,drama pocela negde oko 13.00 kada je ranio doslistavljaca hrane,jer je miimislio da zet i on hoce da ga opljackaju,zrtava srecom nema a dostavljac hrane je rekao da u kuci lezi telo mrtvog muskarca ta informacija nije potvrdjena prilikom pucnjave ranjen je policajac
 
Nazad
Vrh