Nikad ovako !

Jedan naš član imao "MANJU" nezgodu.
a4vdau.jpg

E ovo ja zovem duboko oranje...
qn2o11.jpg

...jes da nije potrošnja 9lit/kj.
 
Nikako ne shvatam koji moj je trazio u kanal??? toliko mu mala njiva da i kanal mora da ore??? nadam se da je dobro prosao i da se nista lose nije dogodilo.
 
Nikako ne shvatam koji moj je trazio u kanal??? toliko mu mala njiva da i kanal mora da ore??? nadam se da je dobro prosao i da se nista lose nije dogodilo.

Nisi ti nikad usao u tabu koja je dugacka 1200-1800 metara pa ores strnjiku,plug negusi,nedrzis volan a traktor samo ljuljuska,muzika svira a ti spavas samo tako i onda dodje kanal.................to je uzrok u 90% slucajeva upadanja u kanal.......................
 
Poslednja izmena:
Ili je ovaj kanal skoro ciscen ili je hteo da ore do samog kanala-pa upao....Moj deda je tako isto upao pre 15 godina, orao, zaboravio da na kraju iskljuci blokadu, namotao da skrene i na bok u kanal...
 
Poslednja izmena:
Nisi ti nikad usao u tabu koja je dugacka 1200-1800 pa ores strnjiku,plug negusi,nedrzis volan a traktor samo ljuljuska,muzika svira a ti spavas samo tako i onda dodje kanal.................to je uzrok u 90% slucajeva upadanja u kanal.......................
To mu dodje kao neki izgovor,kao turci na nasim drumovima,monotonija u voznji~rano i cigla na gas.
 
Jednom kolegi večeras gorela slama i seno, nešto preko 3000 bala u dve kamare...
fotografija0446.jpg
[/IMG]
fotografija0447.jpg
[/IMG]
 
LEle zalosno je gledati ovako nesto!!!!!! Zna se li barem uzrok paljevine???? Ima li povredjenih nedaj boze!? Sad ce da mu bude tesko da stoku iztera iz Zime!!!
 
ustanem jutros
kad na parking mestu nema auta
sta sad reko
da
nebi trebo da je pauk
al ajd da vidim
jer sam izasao jedno 70cm
van oznacenog
mesta
nisam mogao od ovog od nazad bolje
i ja odem kod kalisa
i tamo vidim mg golfa
mog golfa
dobar dan rekoh
kazem sto ste ga digli
pa znate evo malo ste izasli van
dobro a oni dzipovi
on sleze ramenima
reko dajte mi
auto
kaze da prvo platis
reko nemam pare,a treba mi dete mi bolesno,al stvarno
kaze onda ne moze
druze evo ti licna karta i sta treba i daj mi auto neophodan mi je
kaze tuzi nas!
e kad je tako uzmem ja lepo polomim tu rampu
i lepo isteram moj auto i kuci druze moj
 
ustanem jutros
kad na parking mestu nema auta
sta sad reko
da
nebi trebo da je pauk
al ajd da vidim
jer sam izasao jedno 70cm
van oznacenog
mesta
nisam mogao od ovog od nazad bolje
i ja odem kod kalisa
i tamo vidim mg golfa
mog golfa
dobar dan rekoh
kazem sto ste ga digli
pa znate evo malo ste izasli van
dobro a oni dzipovi
on sleze ramenima
reko dajte mi
auto
kaze da prvo platis
reko nemam pare,a treba mi dete mi bolesno,al stvarno
kaze onda ne moze
druze evo ti licna karta i sta treba i daj mi auto neophodan mi je
kaze tuzi nas!
e kad je tako uzmem ja lepo polomim tu rampu
i lepo isteram moj auto i kuci druze moj
Ja sam slicno prosao, kad sam se parkirao bila noc I sneg napadao pa se nije videlo da je za invalida, sutra dan se sneg otopio I oni dignu. Jedino sto je u NSu zeznuto jer su kapije na daljinski, obezbedjeno kao zatvor...
 
Nazad
Vrh