Nikad ovako !

Koji je lik i ovaj što je snimao! Prvo je pogledao šta je sa njegovim autićem, pa tek onda krenuo da priđe nastradalom. Pa ovi iz suprotnog smera su stali kad su videli da je frka!
 
Autom juri po ljevom traku a desna vozna je slobona -pogrešno
Motociklist mu je vjerojatno blicao na guzici pa ga je odlučio pretjecati s desne strane - pogrešno .
Motociklist je prešao na ljevu traku u vrijeme kad je desna , vozna traka slobodna -pogrešno .
mislio ga je naučiti pameti naglim kočenjem -pogrešno
pa ga je ovaj spičio u guzicu - pošteno
 
Otkacilo se crevo od vazdusne kocnice na naftaskom kamionu koji je vukao kucicu. I kocio je bogami nekig 20-25 metara dok nije stao. Jako je smrdila guma. A prikolica vec krenula da se iskosi, malo je presla i na drugu stranu. Ja isao u suprotnom smeru. Bio sam dalje nekih 200m pre nego sto je stao. Nisam se setio da slikam. Napomena: izmedju Kikinde i Mokrina je to bilo, na nekih 3 km od Kikinde u smeru ka Mokrinu.
 
Katastrofa
new.jpg
 
Sta se tu desilo??? Jel nizbrdica upitanju??? Kako to da takav traktor i takve prikolice nisu uspeli da zakoce... Ili je vlasnik pun vozio preko 50 na sat... Ili je nesto trece uzrok.... Katastrofa stvarno... Ostao covek i bez traktora a i obadve prikolice su pokrivljene sigurno... Steta stvarno...
 
Gotovo da sam siguran da je vozio punom brzinom misleci da toj grdosji od traktora taj teret nemoze nista... Ali nista nije neunistljivo.. mozda bolje sto moji traktori ne idu bas nesto mnogo preko 20.. :haha:
 
Otkacilo se crevo od vazdusne kocnice na naftaskom kamionu koji je vukao kucicu. I kocio je bogami nekig 20-25 metara dok nije stao. Jako je smrdila guma. A prikolica vec krenula da se iskosi, malo je presla i na drugu stranu. Ja isao u suprotnom smeru. Bio sam dalje nekih 200m pre nego sto je stao. Nisam se setio da slikam. Napomena: izmedju Kikinde i Mokrina je to bilo, na nekih 3 km od Kikinde u smeru ka Mokrinu.

Znači, zemljače, čim vidiš grdosiju na putu možeš svašta da očekuješ.
 
Ide rus itekako :D ...kod nas na imanju pre jedno 6 godina su jednog rusa 820 zbog stalnog koriscenja u transportu prepravili oko pumpe pa nesto i na glavi motora a i obrtaji i u glavnom taj je u transportu isao preko 60 ladno ako ne i 70 ...tako su mi pricali zaposleni na imanju iako sumnjam u tih 70 da moze da izvuce ali kazu da stariji sleperi su ga jedva obilazili :haha:
 
Neznam gde ovo staviti,da li ovde ili u smesne slike.
Drugar ima salas u "prirodnom rezervatu",eu mu naredila da ako ne pokrije sa trskom,morace da srusi hangar,jer smeta odsjaj od sunca pticama kada slecu u slano kopovo.
photo0135.jpg
 
Neznam gde ovo staviti,da li ovde ili u smesne slike.
Drugar ima salas u "prirodnom rezervatu",eu mu naredila da ako ne pokrije sa trskom,morace da srusi hangar,jer smeta odsjaj od sunca pticama kada slecu u slano kopovo.

E, eto ti tvoj Zapad! :haha:

- - - - - - - - - -

U toj EU izgleda samo ljudi nemaju nikakva prava ::lose::::lose::::lose::...............................

Imaju tamo i ljudi sva prava i više nego što im treba osim ako postoji osnovana sumnja da su pošteni i normalni.

- - - - - - - - - -

Ma nemoze puno on preko 30 na sat... :osmeh:

Standardno bi trebalo da idu 35 km/h, po katalogu. Nisam pristalica velikih brzina za traktore. Jednom idemo žena i ja sa decom kod njenih i ispred nas Džondžika sa dve Zmajovke ide oko 50-60 km/h. Put uzak, nit pratiti nit preteći. Svirne ona njemu da se povuče u stranu i otpočne preticanje, a zadnja prikolica samo baca s boka na bok, metar tamo - metar ovamo.
Ako taj traktor može da ide toliko, ne mora da znači da su i prikolice predviđene za tolike brzine.
 
Nazad
Vrh