Nikad ovako !

Ono sto netreba ljudi izbacuju:haha:
fot1450.jpg
fot1482.jpg

I jos mi hocemo u Evropu:sta:

ne znam ko oce ja prvi necu i amin
 
Uz malo remonta i sminke ovoaj traktor bi bio lepa masina. I naravno promena sadasnjeg vlasnika, kao naj neophodnija stavka.
 
Ma nisam,samo kažem čim vidim ovako auto slikan u nedelju, to može biti samo posledica burne subote, znam gde je to.
 
Ne mora da znači. Šta ako je izbegao neki dogadjaj na pešačkom? Recimo možda se neko zaustavio da propusti pešaka a ovaj nije primetio na vreme,pa da ne udari tog ispred sebe.... Ko zna....
Nego šta kažete na ovog majstora?
 
Uf... Moja greška! Napisao sam post tako da je ispalo da je neko od njih bio vozač a nije niko od njih! Oni su samo zastali da se slikaju. A šta je pravi vozač radio kad je završio u kanalu to samo on zna. Mišljenja sam da je vozio brzo i nije mogao savladati krivinu koja se ne vidi na slici. A znajući kako voze msm da sam i u pravu....
 
Mada i ja sam ove godine radio usluzno jednu njivu gde se na jednom delu bala kotrlja za balirkom nizbrdo , 533 + ihc b47 ::sramota:: , treca spora, spasilo me sto su gume 12.4 sa 95% sare , moracu kad nadjem vremena da ugradim kocnicu na tocku do tunela.
 
Svaka vama cast ali ja se ne bi usudio na tako nesto rizicno... Mozda zato sto nisam navikao pa mi sve izgleda ekstremno strmo....
 
Za razliku od ove njive sa snimka, ovo gde sam ja radio ima zaravan pri kraju nizbrdice, ovo sa snimka se ne bih usudio da radim... reko domacin da ce da me zove sledece godine opet, pa cu okaciti koju sliku...
 
Nazad
Vrh