Nikad ovako !

Krlemrle, jel ti policija uzela vozačku kad te žena voza:sta::osmeh:
 
Bože, Bože, kako naši ljudi robuju stereotipima i zastarelim shvatanjima! Moja žena je fizički i psihički sposobna da vozi isto kao i ja. Takođe ima i položen vozački ispit, vešt je vozač zašto ne bi vozila? Naši ljudi čim vide da žena vozi, a muž sedi pored nje ili nazad sa decom odmah pomisle da je muž pijan ili mu je oduzeta dozvola.
Tog dana ja sam sejao žito i bilo mi je malko dosta volana i buljenja kroz šoferšajbnu. U principu, u većini slučajeva prepuštam ženi da vozi auto, naročito ako idemo nekud dalje. Sedište stoji podešeno za nju, isto i retrovizori pa ja vozim samo ako baš idem sam ili sa decom, a bez nje.
 
Poslednja izmena:
Znači da ti policija ipak nije uzela vozačku...
Naši ljudi čim vide da žena vozi, a muž sedi pored nje ili nazad sa decom odmah pomisle da je muž pijan ili mu je oduzeta dozvola.
Krlemrle, kod nas vlada drugačije mišljenje i svi misle da je muž papučar :haha:
 
Joj davno se nisam ovako smejao.. Ali mogu da potpisem ovo da odmah pomisle da je muz pijan ili mu oduzeli dozvolu... :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Znači da ti policija ipak nije uzela vozačku...

Aaaaa, paaa ovaaj, imao sam ja i to iskustvo(puna linija), ali i inače vožnju automobila prepuštam njoj. Recimo da nekih 60-70% naših zajedničkih vožnji u autu volan drži ona.
Ja ne nosim papuče čak ni usobu. Po kući idem bos, a van kuće nosim jal čizme, jal opanke.

- - - - - - - - - -

stoji,ali stoji i to kad se zensko uspanici samo tri samara vraca iz histerije i to u 90% slucajeva

Ne razumem ništa. Niti sam video nekad kako to izgleda(osim na filmu) kad se žena uspaniči ili pohisteriše, niti sam ikada pomišljao da je ošamarim. Kakve to veze treba da ima sa prethodnim kontekstom? :sta:
 
Ono sto netreba ljudi izbacuju:haha:
fot1450.jpg
fot1482.jpg

I jos mi hocemo u Evropu:sta:
 
Ima ovde u selu isti takav.Kada pogledam onaj na slici kao da gledam ovaj ovde.Ima samo 4 karikanja i 2 generalne iza sebe a radi još uvek.Čak su ga gazde jednom odvezli kod čoveka da ga ofarba jer im se nešto nije sviđao_Ovaj ga samo lepo oprao i traktor odmah sinuo. :haha: Eto kako se održava.
 
Koj dusman treba da budes za tako nesto!!!! I jos da ostavis traktor da stoji tako na ulici danima... Pa ja bi skupio prijatelje i rucno bi ga preneli do kuce ako treba i ne bi stajao tako tu!!! I ovaj kad bi se oprao gazde ga ne bi pepoznale.... :haha:
 
Dobar i lud su dva brata. Kad ideš nešto pomoć nekome kome inače "nema pomoći" onda se ovako prolazi. Pokupio sam ceradu dok sam malčirao među do mog kukuruza i uvratine od rođaka. Na kraju njive nema šta nema, špagi, mreža, cerada, najlona, šuta... ::lose::
4lizkn.jpg
P.S. Desno se vidi suncokret u odličnom stanju. ::sramota::
 
Jel napravila neku stetu???? Ma to je obicaj uvek nadrljas kod drugog!!! Jenom sam nadrljao i vise nikad ne idem kad me zovu za neke takve radnje....
 
Nazad
Vrh