Nikad ovako !

ako je ovo 40 cm onda ja nisam ni video pluga u zivotu. 25 -28 mozda ali preko toga jok. ja sam jesenas orao od 35-40 cm jednobraznim imt sa dubokim klirensom ,nije se videla ni daska ni crtalo a kad stanem skoro do kolena duboko. 539 je hteo prsnuti. a ovo je smesno ko da niko oci nema
 
Ovo nije ništa .Prva nevata ništa, desna malo,.Plug je otišao desno a i točak neide uz brazdu .Pravo nikad ovako....
 
smako mu ugao na osovini najverovatnije. a jos napise 40 cm. bas je u pravu nikad ovako. ovo je za ucenje kako netreba. jos stave snimak da se pohvale gluposcu
 
Kod mene otac danas vuko neke hrastove i dobro mi smoto zadnji točak na štoretu.Čovek je 40-o godište i radi po šumi.Srce felne je uvrnuto a za osovinu će se videti kad se rastavi.Uletiše duple slike a nemogu uklonit.
2efmkba.jpg
syniuu.jpg

2efmkba.jpg
syniuu.jpg
 
Danas umalo i ja ne zavrsih tako,propadoh ali ja brzo rikverc i pun gas i Vladimirec se nekako iscupa i ako su gume skoro nacisto celave uspeh izaci... Odmah sam zbrisao iz tog dela njive i to ruco odradio...
 
@KR
Selište tamo kod osmatračnice...
šofer se malo zamislio pa nije dobro procenio gde treba da okrene,ušao u slatinu i tu ostao :sjasi:
 
Kako je ovo uspeo na ravnom da izvede? :sta:
Neće da prizna, a ja nebih da se raspravljam.Tvrdi da je išao sporohodnom ,a jasno se vidi na slici u kojoj je brzini traktor.Moj zaključak je da je veći hrast pao levo u njivu a ovaj manji naseo da drugi .Kada je potegao ovaj manji išao je oštro a on se okrenuo i pao preko velikog. Tada je odskočio prednji kraj i digao traktor koji je već bio koso opterećen i kabina direkt u hrast. Da nije bilo kabine zna se .::lose::. Ovde kod @nesic@ se fidi "fino" oranje kakvih i ja imam.
 
Bođoš, čudno drvo ! Lakše je od njega napraviti PRAĆKU nego ga iščupati.

fotografija0097.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh