Nikad ovako !

Veruj mi pojma nemam to je bilo 2010 godine jada su padale velike kise ja isao da vidim da li moze kombajn proci tim putem kad ono buc nestade prednji desni tocak :haha:
 
Au baca otkino pola sasije bog te ,pa koliko je teska ona slotina od brodurine i necudi me sto su ga pocepali .Mada francuzi ,nebi trebalo tako saija u zivotu da dekne,ajde vuca od prikolice ili nesto ali sasija nikako .
 
Kako mancuga razdera obojicu al sam se iznenadio kako ovaj renault nema sasjiu skroz kore pored motora,vec neki profili sto nose kabinu,nije ni cudo sto ga potrko ko igracku,al mi cudno kako na ruji da ovako lose bude prednja poteznica
 
Neznam sto oru popreko ?? A vidis da dzoki proklizava sa 4 brazde dole je jos blato !
 
E stvarno svasta se moze videti na internetu!!!! Ovaj je ocigledno pobrkao,ovo nije podmornica.. :haha:

 
Oranje 2010 na 11 je bilo uglavnom tako_Ovo je možda februar i šta više da čeka. Svi ovi snimci Mađara što beru po vodi su 2010 god.Ja sam probavao više puta i nije moglo .Morao sam u 11 mesecu praviti na Zmaja veće točkove da bi išao po blatu a da ne propadne .Imam negde i snimak .
 
Oru bivsi aerodrom,u komentarima kazu da je potrebno 50 ks za pluzno telo kako sam skontao
 
I mi smo orali po snegu i po blatu e sad nemogu vise da se setim dali je to bilo 2010 -2011 ili mislim pre 2009-2011 . Repu smo izvadili 31 decembra i sve to sto smo izvadili vukli po bojcinskoj sumi hranili svinje i divljac posto nijedna secerana nije radila i na kraju dobar deo bacili ,koj smo je k... i vadili . A posle se patili sa oranjem.
 
Danas na radovima, sabijanje podloge asfalta, umalo da nastrada covek pred nasim ocima... Samo bi ga preklopio valjak da je otisao skroz...
ac6812.jpg
uspeo je da izadje napred, greder ga je pridrzavao nozem dok nije izasao na put da nebi otisao skroz!
2qb4nbt.jpg
 
Nije se priblizio puno iso je dobro ali je na tom delu bila podloga nesto deblja pa se pod presom rasirila u stranu i stvorila se kosina pa je onda samo skliznuo...
 
Nazad
Vrh