Nikad ovako !

Radnici Agrohemike u akciji

2cf60b6.jpg


- - - - - - - - - -

A toliko su me ubeđivali da zmajevka 10 tonska se teže može prevrnuti od 8 tonske sa balonkama
 
Nije stvarno alkohol u pitanju ni iskustvo, jednostavno se desilo... vozac ima 55 60god, a ceo dan nisu pili nikakav alkohol. Kladurovacki put.
 
ovaj strucnjak prevrnuo prikolicu u sred ravne,on kad bi dosao kod nas i kad bi trebao da sidje ili izadje negde on bi ostavio i traktor ili kamion (desavalo se) pa mi kad vdim ovako nesto gde covek prevrne i smesno i zalosno.
 
Ma onako sve u globalu sad jos i policajci ispadose krivi cc ,i kakav smo cudan narod ni u nevolji nemozemo da se slozimo . Samo bi nekog da napadamo bukvalno i verbalno i fizicki ,valjda nase slabosti prikrivamo tako ili sta je ja stvarno neznam.
 
Nego sta nego su krivi.KAko bi druge zastitili kad nemogu sebe da odbrane.Lecenje,pa suspenzija,pa ocena sposobnosti.Kad vidim ko je sve u policiji,muka me hvata.
 
Nego sta nego su krivi.KAko bi druge zastitili kad nemogu sebe da odbrane.Lecenje,pa suspenzija,pa ocena sposobnosti.Kad vidim ko je sve u policiji,muka me hvata.

Pa malo se i slazem sa ovim... Jer nikako ne bi trebao jedan policajac pa dozvoli da ga po licu iskasapi decko od 17 god... To malo ne razumem...
 
Par slika sa jučerašnje akcije.Prihranjivala se pšenica u hardmodu, i probali da vidimo kako će ići zatvaranje oranja. Matori sa fercikom i rasturivačem, ja sa 82.1 i prikolicom, i radnik sa 560 i setvospremacem.Na 1,5km od njive smo se zaglavili,prikolica sa 3,2 tone San-a ni da mrdne.Vagaši duboki, 533 nasedne i vrti točkove u vazduhu.Onda sam rusom prevukao 533 do njive, a sa 560 i spremacem smo prenosili po 10-11 dzakova od zaglavljene prikolice do njive. Potrošili više nafte, jedan dzak probušili na setvospremacu ,al se na kraju veštak lepo razbacao po pšenici.Evo par slika sa poslednjom "turom".





 
Boze koje blato kod vas kod mene u atar putem jedva gde imas da vidis malo blata danas....
 
Par slika sa jučerašnje akcije.Prihranjivala se pšenica u hardmodu, i probali da vidimo kako će ići zatvaranje oranja. Matori sa fercikom i rasturivačem, ja sa 82.1 i prikolicom, i radnik sa 560 i setvospremacem.Na 1,5km od njive smo se zaglavili,prikolica sa 3,2 tone San-a ni da mrdne.Vagaši duboki, 533 nasedne i vrti točkove u vazduhu.Onda sam rusom prevukao 533 do njive, a sa 560 i spremacem smo prenosili po 10-11 dzakova od zaglavljene prikolice do njive. Potrošili više nafte, jedan dzak probušili na setvospremacu ,al se na kraju veštak lepo razbacao po pšenici.Evo par slika sa poslednjom "turom".
Na osnovu cega si ti zakljucio da je sada pravi momenat za prehranu psenice?
 
Pa posle ove tvoje dogodovstine pune ruke posla :osmeh: A sta ces kad nije bilo tih mrazeva .
 
Nazad
Vrh