Nikad ovako !

kanda jos nisi bio u policiji pa tako lupas:haha:
kad ti samo zakucaju vec ti dosta zivota a ako dobijes pozivnicu da dodjes u stanicu na razgovor ...
 
Nisam, nisam bio, valjda zato što nisam zaslužio.:haha:
Pre nego što zakucaju, uvatiš maglu čim ti tvoj čovek iz policije ili KGB-a javi da se spremaju da donesu odluku da zakucaju. Mi smo šampioni korupcije, ali smo za Ruse male bebe. Bez sveg zezanja, onaj tvoj scenario digli kredit pa zbrisali zvuči logično.
 
zeni mi radi u banci pa pratim novosti:osmeh:


klasican scenarijo nasih privatizacija
kupis firmu na kredit,pokrenes bilo kako da radi pa na osnovu tog prometa ti daju jos veci kredit,stare masine rasprodas na licitaciji da dodjes do kesa za cascavanje i mito a nove kupis na lizing,tada u novoj banci dignes ogroman kredit za neko izmisljeno ulaganje jer si neki biznis plan kupio negde povoljno i sa svom kintom napustis sve to i boli te za tuzbe,plati i radnike
 
  • Like
Reagovanja: PKB
To kod nas nebi stojalo tako ni godinu dana. Odma bi se, u najboljem, slucaju napravila licitacija, a u najgorem dosli cokoladni i sto im odgovara za gvojzje pokupili, a ostalo radnici.
 
Ajd' kad budeš iš'o poto pa zakači i neku krntavu rusku "Zmajovku" za mene! Ja sam skroman čovek. Popićemo pivo. :ppozdrav:
 
A na "Zmajovku" jos jednu "Zmajovku" i jos jedan traktorcic zeleni za mene, ti znas da cu se ja o njemu lepo brinuti, i voleti ga...i maziti i paziti i zvati Djole. :osmeh: I popicemo neko picance.
 
a da ti nisi puno gledao filmova?
ako su mrtvi onda nema ko da vrati dugove,pre ce biti da su oprali neku kintu ili su podigli ogromne kredite pa su ih unovcili a radnike ko sisa

Kakvih filmova jel ti znas sta je bilo sa jednim medju najbogatijim rusem kad je Putin dosao na vlast ? Cova je naredio da svako inkasira u budzet drzave srazmerno koliko su muljali i da se nesramote inace nece valjati naravno 90 posto su svesni posledica tako i uradili a onih 10 posto medju kojima je i ovaj zavrsio je negde na Sibiru u nekom zatvoru gde nema zive duse neznam koliko u krugu ,zatim oduzeta celoj familiji sva imovina raseljena cela porodica itd bilo je to i u novinama kasnije kad se obelodanilo predpostavlja se da su tako zavrsili nekolicina ruskih takozvanih biznismena ali ne samo oni licno nego se radi i o njihovim familijama i o blizim saradnicima i sa bilo kime koji su bili usko povezani sa njima.
 
PA kako je ovo moguce to sa zmijama????? Pa zar ga ne bi sve od jednom izujedale kad ih tako baca???? :sta:
 
Stvarno mi nije jasno ,nebi smeo sa jednom belouskom da se zezam a ne tu :haha::haha:Jos neke pokrete pravi kao on ih zna u dusu kad ga picne jedna s ledja za vrat tu ce i ostati .:osmeh:
 
Ma ko zna kakve su to zmije... Mozda su im zubi pokidani ili nesto slicno.. Ne verujem da bi se on tako zafrkavao tu...
 
Nazad
Vrh