Nikad ovako !

Nakon 2 sekunde sam prekinuo snimak! Ni da gledam! Ne znam da li se icega jos plasim, ali zmija ne mogu opisati, sacuvaj boze!
U Bugarskoj pre 2 godine na moru u vece na setalistu naisao sam na budalu sa belim pitonom oko vrata. Kad sam stigao na 1 m od njega samo sto se nisam onsvestio, vristao iz sveg glasa i trcao ko budala niz ulice!
 
  • Like
Reagovanja: PKB
E vala jeste za ovu temu!!! Pa ovo nije normalno!!! Pa ne bi nikad tako mucio svoj traktor!!
 
Moze i bez vazduha.




58190629787577029884213.jpg
 
Ovaj prvi traktor je krenuo u bržoj brzini a onaj mu neda da dođe do zraka pa da prebaci u nižu ,nego kad se skoro ugasi on stisne kvačilo da dobije turažu ,ali je na kraju uspio prebaciti u nižu na brzinu ga je prevario.
 
Taj kamerman što snima "žuću" kako kosi uzbrdo izgleda još nezna kakav je osjećaj kad te neki komad drveta, kamena il čekić iz malčera strefi.
 
Ako ce tu da se obradjuje onda svaka cast... A kod nas malo breg niko nece a za ostale njive se otimamo...
 
Da bas ovako kako zombie_666 kaze,to ce da buce livada posijace travu i kositi,staces kad ljudi nemaju drugih parcela a covjek prilagodljiv gdje god da je
 
Nazad
Vrh