Nikad ovako !

A gdje mu je predgrupa za ostranjivanje valge?? ovde moras imati dobru koordinaciju pokreta galve uskladjenu sa intervalom nabijanja zraka u boce:haha:
 
404490_294436600682289_1549329449_n.jpg
 
Neka hvala zemljak drzacu se kompresora.. Sta se bre ne sete ovi Rumuni to je strasno,a farba Daciju smem da se kladim..

Jeste Dačija i to ona stara. Kad sam ja bio mali Rumuni su dolazili na pijacu samo takvim kolima jedino što nisu svi bili iste boje. I pre pet godina sam bio u Piatra Neamt-u i tamo su i tada takva kola dominirala na ulicama. Ja sam se tada okretao ulicom kada bi prošla neka Dacia Supernova ili čak Solenca. Od kako se pojavio Logan jnih su povukli iz proizvodnje, a on se meni baš ni malo ne sviđa. Srce mi ostalo na Dačiju Supernova.

 
Šta će taj plug u opšte u saobraćaju tako širok, zar to čudo nema neki transportni položaj?
 
I ja sam se pito odkud takav polozaj pluga,ako je zaboravio mozda vratiti u transportni polozaj kako nije uocio na retrovizore,majku mu pa nije ovo dvobrazni pa da ga nemozes uocit na retrovizor.kako god ovaj u autu je imo grozan prizor i srecu ako je prezivio
 
Prebacen je u transportni polozaj tako on ide na tocku a brazde su u nizu nego ide ravno za traktorom plug a ovom se nesto desilo drugo .Vidi gde stoji traktor a gde mu je otiso zadnji kraj pluga ,tu je doslo do nekog defekta pa mu je plug pobeo ulevo a ovaj natrco .
 
što reče kolega neki je defekt jer ako je ovo transportni položaj njemu treba auto-put do njive za tu širinu.Možda je u vožnji stisnuo nehotično neko dugme i zakreno ga.kako god bilo dobro je prošlo.I čudi me da vozač aut anije otišao u njivu nego se nabio na plug,refleksno je trebo zbombat u njivu.
 
Nazad
Vrh