Nikad ovako !

404490_294436600682289_1549329449_n.jpg
Izgleda da ima auto-reset sistem:haha:
 
Selio sam 6 brazdni x puta bez prebacivanja u transportni polozaj i nije preporucljivo ne samo zbog transporta tj gabarita vec zbog trzaja pluga na hidraulik traktora. Ali zeznuto je i za transport zato bolje potrositi koji minut za prebacivanje nego opraviti neku zajebanciju .
Na ovom je doslo do pucanje trube na jarmu predpostavljam i zakreno se u drugu stranu jer tako kako stoji sad samo neki lom je u pitanju pa je nastala ova situacija i da je skreto sa leva na glavni put plug se odma ispravlja sece kad smotas i dok bi ispravio tockove traktora i plug bi se ispravio stvarno nemogu sa sigurnoscu da protumacim sta se desilo.
 
Ima taj jos klipova nije ovo nista.. Pa da je ubacio u 3-sporu Rakovica bi pojela tu prikolicu...
 
Postavljao goran @ IHC pre dva dana. Izgleda da nam i kolega @pidikanac puno zuji po drugim forumima pa nije otvarao link:sta:..Naj bolje je kako begaju novinari.:haha:
 

Poljoprivredno preduzece u Rusiji (Kaljingradska oblast). Raspolaze sa 57 poljoprivrednih orudja (uglavnom zapadnog porekla), vrednost imovine oko 7,5 miliona evra. Od 2010 godine od jednom prestaje da radi, rukovodstvo nestalo, plate ne isplacene. Niko ne zna ZASTO?
 
Ma to je bre pravljeno za te terene i mora da traje.. Ja imam GAZ 69 i on prosto obozava lose terene i blato do kolena.. I jos nisam imao briliku da me on izneveri ili ostavi u nekom blatu do kolena.. Pa reci po potocima ispod mostova,preko nasipa po najvecoj kisi snegu i mecavi,u pomoc zavejanim drugovima i ostalom od IDE i ne staje... A da Lov sam zaboravio.. :osmeh:
 

Poljoprivredno preduzece u Rusiji (Kaljingradska oblast). Raspolaze sa 57 poljoprivrednih orudja (uglavnom zapadnog porekla), vrednost imovine oko 7,5 miliona evra. Od 2010 godine od jednom prestaje da radi, rukovodstvo nestalo, plate ne isplacene. Niko ne zna ZASTO?


Z nam ja gde su nestali zargonski receno pojeo ih mrak u rusiji se dugovi tako resavaju .
 
a da ti nisi puno gledao filmova?
ako su mrtvi onda nema ko da vrati dugove,pre ce biti da su oprali neku kintu ili su podigli ogromne kredite pa su ih unovcili a radnike ko sisa
 
http://www.youtube.com/watch?v=gcrobWDprA4

Poljoprivredno preduzece u Rusiji (Kaljingradska oblast). Raspolaze sa 57 poljoprivrednih orudja (uglavnom zapadnog porekla), vrednost imovine oko 7,5 miliona evra. Od 2010 godine od jednom prestaje da radi, rukovodstvo nestalo, plate ne isplacene. Niko ne zna ZASTO?

He, he! Pa to bi se dogodilo i u Delta agraru da je deda Miško koji dan ranije dobio dojavu da je otvorena sezona lova na njega, da počisti sefove i otplovi teretnim brodom za Urugvaj. :haha:

Bez sveg zezanja žao mi je namagarčene "sitne buranije" šta god da je u pitanju.
 
Nazad
Vrh