Nikad ovako !

Nikada mi nece biti jasni ovi sto izvlace drva pa jer mu nije bolje da je zakacio tri balvana i bez silovanja traktora i rizikovanja zivota iz dve ture to da izvuce?
 
Voli čovjek da siluje pogledaj mu stroj samo.
Radim po šumi i ja a nisam nigdje udario traktor.
 
Voli čovjek da siluje pogledaj mu stroj samo.
Radim po šumi i ja a nisam nigdje udario traktor.

Svaka ti cast druze kad pogledam tvoj 577 nikad ne bi rekao da radi u sumi... Jer gledajuci ove snimke sa interneta vise nemogu da steknem prestavu zasto je svaki traktor tako namucen!! Zar to nemoze polako i da ne bude izlupan do krajnjih mera!!! Kad mu crkne traktor treba da proda ohoho drva da kupi drugi!!!
 
Ima ljudi sto paze u sumi ko 577 clan, aima mrcina samo da ga sto prije razvale koda nije njihov traktor, kod mene jedan kolega radi u sumi i to po ljeti bukvalno svaki dan izvlace drva sa vitlom nisam jos ni jednom od njih cuo da su nesto zeznuli na traktoru.
 
Ma moze i u sumi polako bez pretovara i cimanja na dva tocka sa traktorm.. A ima neki velika grana stoji na putu oni zveknu sa kabinom u nju sva stakla se polupaju umesto da je iseku!! Moze se i u sumi paziti ali nekima je bas interesatno da im traktor bude sto vise izlupan,prljav i mastan!!!
 
Svaka ti cast druze kad pogledam tvoj 577 nikad ne bi rekao da radi u sumi... Jer gledajuci ove snimke sa interneta vise nemogu da steknem prestavu zasto je svaki traktor tako namucen!! Zar to nemoze polako i da ne bude izlupan do krajnjih mera!!! Kad mu crkne traktor treba da proda ohoho drva da kupi drugi!!!


Ja na svom imam vitlo 5 tona krpanovo.
Napravio preko 200 meteri drva i ništa razbili nismo osim dva puta žmigavac grana kad odskoči od zadnjeg točka.
I vukao sam i veće terete ali pametno zakačiš i ne trgaš.
Pa ce stroj biti zahvalan što imaš ako ga potrgaš tako.
Evo iz šume .

Uploaded with ImageShack.us
 
Pa ja se odnosim ko čovjek prema stroju i jedva smo ga kupili teška su vremena.
A takvi mi ne idu u glavu ima ih i kod mene.
Jedan se zavezaodva metra pod vodu šteta što nisam na vrijeme došao da slikam.
 
Tesko je kupiti danas traktor pogotovo ako nemas puno zemlje i samo od poljoprivrede.. Kad se setim kako su zaradjeni doje mi da ih odrzavam svaki dan i perem stalno!!! Jer znam kako su ih moji stekli!
 
Evo nekoliko interesantnih slika.


nzemn4.jpg
yntqg.jpg
10zwlew.jpg
33ubblj.jpg
 
Nemogu da verujem zar se to desilo na svadbi..!!! Koja zalost covece,gledas coveka unutar auta i neznas kako da mu pomognes,(nemozes). Nisam video zalosniji snimak da li ima nastavak??? Izgleda da je u kolima zaronljen mladozenja??? A da se nadjem u ovakvoj situaciji (nedaj boze) nikad ne bi stajao i snimao!!!!!!!!!!!!!
 
Nazad
Vrh