Nikad ovako !

Ma strasno ,ne daj boze nikome .
 
Najezio sam se kad sam gledao.. A auto samo sto se ne zapali malo fali,vidim da ga gase aparatima... Neznas sta da radis u toj situaciji i kad te uhvati panika..
 
imag1388.jpg


Да ли је потребно још нешто рећи поред ове слике, колика стока могу бити. То може само некоме ко је малоуман да падне на памет.
 
E druze to je kod nas u Petrovcu redovna pojava... Kad se vracas kuci posle izlaska moras nekoliko kontejnera da pomeris.. A mom drugu su zavezali kontejner za auto nekom zicom...
 
Lako je sada raditi poljoprivredu , kupiš novi zapadni traktor i nova tehnologija radi sve sama , ne treba ti ni pamet ni tegovi :

[video=youtube_share;zGdEM7tG5J0]http://youtu.be/zGdEM7tG5J0[/video]
 
Strasno pa ovog treba izvuci iz traktora i dati mu krave pa da sa njima ore!!! On se igra sa zivotom.. A da kod nas u selu je glavna prica "sta ce mi tegovi lome trap" a kad im traktor stalno poskakuje napred to ne lomi trap!!! Ja orem godinama sa Rakovicom 65 i napred svi tegovi 5 komada i ako je ravnica kod nas.. A ovom fali ceo namestaj u glavi!!
 
Bice on u oglasima za kratko vreme... "Odlicno ocuvan sa jako malo radnih sati"... :haha:

- - - - - - - - - -

hehe drugar pre cu sa volovima orati nego onako..j*** ti taj posao..:D ja ionako ne volim da radim nista u brdu,imam 2 njive koje su na brdu pa kad mi se traktor pocne propinjati sa rotacionom kosom sav se najezim...RAVNICA JE BOG.::traktor::


Ma i ja bre bezim od blage uzbrdice u njivi.. Ne volim to da radim i nikad ne uzimam u zakup te njive.. A hvala bogu ovakve njive kao sa snimka kod nas nema... Daleko bilo!! :ppozdrav:
 
Pa taj traktor po tim uslovima pod kojim ore na snimku nikako ne moze da nosi 4 brazde i to jos prevrtac plug.. Da je zakacio 3 brazde ravnjaka islo bi nekako,jer vec je dosta i mokro vidi se da polako pada kisa... Inace ovako to nije oranje to je lomljenje traktra...
 
Nazad
Vrh