Nikad ovako !

Vlasnik auto perionice mu nije isplatio platu pa je u znak zahvalnosti gazdi dubinski oprao auto.:osmeh:
 
Lepo potonu ruja za cas...


- - - - - - - - - -

Ovaj moze na takmicenje u brzom oranju.. :haha: Posle kad zezne nesto ne valja traktor..

 

Ma, daaaj! Pa tako bih i ja s mojim vladimircem odvukao obojicu. :haha:
Da li ste obratili pažnju na to da je veza zakačena na LTZ-u na višljoj tački nego na MTZ-u? To mu daje izvesnu prednost jer kod takvog vezivanja prilikom potezanja spreg sila "izdiže" MTZ od tla, a u isto vreme potiskuje LTZ dole ka tlu što povećava trenje na zadnjim točkovima kod LTZ-a, a smanjuje kod MTZ-a. Prednja vuča tu nema nekog značajnijeg uticaja pošto je imaju oba traktora, a i zadnji točkovi su ti koji treba da vuku, prednji samo pomažu.
 
To je Juraj Bača, u svoje vreme voditelj televizije JOJ i to je snimak nezgode koja se dogodila prlikom nekog snimanja. Dijalog nije originalan nego su se neki obešenjaci sprdali, ali sam ipak postavio tu verziju zato što je kraća od originalne, a i smešnija.
 
Kremator Ispravi me ako gresim, ali mislim da je na ovo traktoru ili kako vec nazvati ovu masinu, motor od LTZ 40 vazdusar a rekao bih i prednja vuca od istog traktora.
 
E koji mamlaz u traci za desno obilazi sa tom brzinom celu kolonu i vidi sta napravi mogo je da pobije sve ove pesake cccc.
 
Nazad
Vrh