Nikad ovako !

Gledam svaki dan te kamione sa repom. Nastavci na stranicama su im veći od samih stranica. Verujem da su jako nestabilni, te samim tim i jako opasni za saobraćaj.
Nikako ne mogu da se načudim kako ih saobraćajna milicija uopšte pušta u saobraćaj.
 
kod mene nedaleko civjek vozijo kukuruz pored rova gdje se vadi sljunak i jako lose put bijo zapadne sa 5.t kukuruza dodje drugi sa traktorom od 120.ks zakaci ga nije se okreto zaljuljaju prikolicu i prevrnu sve do zrna ode u vodu sanduk i kukuruz samo ostane sasija nije imo bolcnove stavite pa mu je ostala sasija.
 
vladj nemam sliku nisam usliko radijo sam a tata je bijo na vadjenju sanduka od prikolice sanduk uvrnjen i klip smotan u jabuki dole iscupan.
 
Gledam svaki dan te kamione sa repom. Nastavci na stranicama su im veći od samih stranica. Verujem da su jako nestabilni, te samim tim i jako opasni za saobraćaj.
Nikako ne mogu da se načudim kako ih saobraćajna milicija uopšte pušta u saobraćaj.[/QUOT

Placaju ih po toni i predjenim kilometrima u Srbiji je ogranicena zapremina tereta na 25 t a oni tovare i preko 35 i plus masa kamiona i prikolice .Strasno zato su nam razvalili sve puteve A videli ste sta im se desava sa protektiranim gumama te gume su atestirane lupam na 25t plus masa kamiona a oni tovare daleko vise i na krivini svuce im sva platna od gume to se x puta desavalo .Pa par puta pajseri opaucili u nadvoznjak kod texasa u Surcinu neko sigurno zna gde je to i kako izgleda . Svasta covek danas radi za pare ,znam da su se neki hvalili da im u kampanji ostane po 400 e po turi sto je stvarno mnogo ,e sad neznam koliko je to istina ,i sta mu fali da da panduru 50 evra i lepo i jednom i drugom.
 
ma neko stoji iza tih vozaca zato toliko i tovare kod mene pre 2.god vozili sljunak za izgradnju poteva HR. vozili su od kubika svi su tovarili po 25.kubika koliko moze stati u kadu kamijoni dobri sve po 450-500.ks to je bila trka putem svaki dan prolazilo po 70-80.kamijona za koje nije bilo ogranicenja samo gas mi se seljani pobunili otisli u opstinu da posalju patrolu policije da ih malo kontrolise brzinu itd. nisu reagovali nakon nekoliko dana opet odemo u policiju tamo su nam lepo rekli naredjeno je da taj dijo puta ne kontrolisemo neko iz vrha vjerovatno. tim putem svaki dan su isla djeca iz skole kuci hvala bogu da niko nije nastrado
 
@PKB

Ne verujem da im ostane toliko po turi, ali nakupe mnogo tura - to je sigurno.
Nema ni jedan kamiondžija iz mog mesta da vozi repu ove godine, a to su kratke ture od po 20-25km.
 
Ma kakvi kratke vukli ove godine iz Surcina za Sjenicu i neznam koju jos seceranu znas ti koje su to kilometraze a sve auto put i stignu cak i po dve ture da obrnu ovi mladji sto manje spavaju .
 
Malo ste skrenuli sa teme, od nas najdalje što se vozilo je Senta, i onda Žabalj, i isto tovare puno jer od kilaže ide zarada,

Ovaj imao sreće što se nije prevrnuo
rkc7q8.jpg


- - - - - - - - - -

2dv3gb7.jpg


- - - - - - - - - -

2rym6fs.jpg
 
Šta reći za takvog pametnjakovića? Malo li mu je zemlje, pa bi još i asvalt, ako može, da uzore.
 
To su tragovi Holmera?

E, vala ako iduće godine budem imao komšiju sa repom, ima da ukopam krilo od drljače, pa nek razmišlja kad probuši onu gumetinu na Holmeru.
 
Nazad
Vrh