Nikad ovako !

Može to da se skine Bijaksom, uz malo više muke i strpljenja :osmeh:. Za svaki problem ima rešenje, tako da se i to da rešiti, ali mislim da će prilikom demontaže tog dela da pominje i nečiju familiju :haha:.
 
Neko jutro vozim decu u školu pa nisam mogao da prođem a da neslikam ovo iz kola...
fotografija0231.jpg
[/IMG]
 
[video]http://www.snotr.com/embed/10120[/video]
Ovo ja zovem glupim siljokuranom...
 
Poslednja izmena:
debilcina na kvadrat,ne bi me cudilo da bio pijan. Ipak mokar kolovoz,takvo cimanje jos zadnja vuca puta brzina...eto rezultat
 
Kod nas u selu postoji cuvena izreka: "Bog cuva budalu", a ovo sa Ladom je klasican primer toga.
 
Poslednja izmena:
Moj komšija juče istovarao sačmu u Bečejki i propadne u usipni koš jer nije bilo jedne rešetke.Eno ga leži natekle noge i rebara .Jedva došao kući .Kaže negde oko Temerina mu dotužilo i vozili ga lekaru.Radnici mu rekli "nisi ti jedini koji je propao"....
 
Poslednja izmena:
Nije taj druže izašao a još manje na vreme! Pre će biti da je izleteo-ispao. Zaustavi snimak na 36-38-oj sekundi i videćeš da je tamo a na kraju ga nema. tj ne vidi se....
 
Ovaj bočni udar se ne preživljava, pogotovo u starom autu.Ja neznam šta je ovo.
 
Sta reci o ovom i njemu slicnim likovima koji ostave traktor ovako da ide ,a kad se penju ne daj Boze omakne noga i odu pod tockove.

 
Nazad
Vrh