Nikad ovako !

Sinisa onaj komentar sam napisao jer sam mislio da u kolima nije bilo suvozaca, ali evo jasno se vidi da sam pogresio.





ladaaaaaaaa.jpg
 
Vladj znam,skontao sam kako si napisao post.... Verujem da je malo njih ,koji su gledali snimak,uopšte videlo suvozača! Ma ni ja ga nisam video, nego sam hteo da vidim kako je moguće da je vozač ostao živ! I bez nekih većih poteškoća izašao iz auta! Nije mi bilo jasno jer je ugao udarca po meni bio smrtonosan. I kada sam sekundu po sekundu pregledao i video suvozača..... Naježio sam se! Nikome ne bih želeo da se na putu "sretne" sa ovakvim komadom budaletine, a ni sa onim što je pokosio one iz Signala Sombor!
 
Da zrine samo kad i gde? Ili još gore ako je završio na zadnjem sedištu.... Uopšte se ne vidi na snimku. Ne znam,mislim da je tip završio u dva metra bez geometra zahvaljujući frendu. Ah...teta..... ispala je džentlmen!
 
Ja mislim da iz Lade izlazi suvozač, a da je vozač prignječen na svom sedištu.
 
nikad ovako jer sledeći put bušim gume sigurno i pod garanciju.ovaj put je dobro proso




evo ga majstor koji je orao i okretao se u moje.inače ovo moje je tanjirano strnište sa koga nije slama izvlačena zato ima malo više ostataka po površini i valjak sa drljačom je malo izvukao ali mogu vam reći da je najpre i najbolje niklo ispod ove slame izgleda da mu drži vlagu.poznaje se dokle je moje gde je odoravao
 
Da zrine samo kad i gde? Ili još gore ako je završio na zadnjem sedištu.... Uopšte se ne vidi na snimku. Ne znam,mislim da je tip završio u dva metra bez geometra zahvaljujući frendu. Ah...teta..... ispala je džentlmen!

Ako se pazljivo pogleda snimak vidi se da se "teta" osvrnula na unutrasnjost auta, posto je neko ostao unutra. Mislim da vozac izlazi iz auta, a da je udarac kamiona bio u zadnja leva vrata i zadnji levi tocak (zadnji desni odmah otpao) pa je cela karoserija povucena i sazvakana. Suvozac je najverovatnije negde na podu savijen.
 
Da to se vidi da je teta pogledala unutra ali je možda samo proverila dal ima još nekog ili ne. Vozač je definitivno izašao iz auta jer se vidi da se on samo nagnuo na suvozačku stranu a noge su još bile na vozačkoj strani. Udarac je definitivno bio prvo u zadnja leva vrata i zadnje točkove i gepek. Odatle je izleteo rezervni točak a čini mi se da je i diferencijal izleteo. Ono što sam još primetio je to da je ladu zakačio ovaj što snima,pretpostavljam autobus. Tj lada je njega zakačila i zbog toga je izgubio kontrolu. Ali za suvozača uopšte nisam siguran dal je bio tamo dal je ispao dal je ostao u autu.... Čitajući komentare ispod snimka vidim da nisam jedini kome nije jasno. A u linku na kraju komentara je napisano da niko nije poginuo..... Ako je tako to je najbolja moguća solucija ovog sudara. A vozaču ostaje da se doooobro zapita dal će opet izvoditi kamikaze po vlažnom putu sa Ladom.
 
http://www.srbobran.net/news/1/2207/u-prekidu-saobra263-aj-prema-be269-eju/

Moram primetiti da se vozači kamiona koji vuku repu, najblaže rečeno, ponašaju preopasno. Kroz moju ulicu prolaze kamioni na putu za vrbašku šećeranu, i to je strašno koliko jure i pretiču se. Ko zna koliko puta sam biciklom bežao u jendek pored puta jer se dva šlepera pretiču, a ne **** ni 3% ostale učesnike u saobraćaju, pogotovo ove male, bicikliste... Slobodno mogu reći da su neki od njih sramota za svoju profesiju!
 
Pocinjem vec da se plasim jeseni i sezona kad pocinje vadjenje i prevoz repe,rizicno izaci na put.
 
Kićo Sva sreca da unutra nije bilo zito ili kukuruz vec drva koja se lako daju pokupiti iz kanala ako je vec ovako nesto moralo da se desi.
 
E da je bilo kakvo zrno bilo bi kuku jao i pomagaj. Jedan moj susjed je isto vuko drva iz te sume pa naiso na njih. Navodno je vozac kriv, udarili ga promili...
 
Nazad
Vrh