Nikad ovako !

Iz prve ruke znam da sudija tu uglavnom priznaje zalbu i odbacuje kaznu. Imaju u sudu uputstvo inace da se plus minus 3kmh nemoze precizno dokazati,plus toga vozac je gledao svoj brzinomjer ,razlika je zanemarljiva ,a niko nije duzan da bazdira svoj brzinomjer.
Po preporuci proizvodjača ne bi smele da postoje kazne za +5km/h, ali ih naš zakon legalizuje odredbom prekoračenje do 10km/h, tako da su se oni lepo obezbedili, a za 1500din da se ide na sud :D

Ono što je sigurno FAMA i ostali ne mogu da slikaju preko 250km/h :ROFLMAO:
 
Пре пар година на форуму гаража један лик је имао 60-70 казни. Каже поштар их доносио три месеца скоро сваки дан.
Kao ovaj sa videa ,evo policija ga zbog necega ne voli pa mu zaplijenila troja kola , i uzela dozvolu i udarila zabranu polaganja vozacke :haha::haha:

 
Nema šta na sud, baždaren radar ograničenje 60, ja išao 62 :D Nego je zanimljivo kako ću ja da udjem u neku statistiku da su oni sankcionisali nesavesng vozača koji je jurio preko ograničenja i kako oni rade svoj posao.Nisu se mnogo ni oparili 3000 kazna, pola može u roku od 8 dana.

Jednom me u Poljskoj zaustavi, kaže prekoračenje 9km/h, ja reko ok šta da se radi, on kaže prvi put u Poljskoj, ja šta ću kažem jeste, on vraća dokumenta kaže smanji gas i srećan put.
Ima taj radar garant greàku bar +- 2km. Po baždaru. Tako da bi kod sudije to moglo insistirati.
 
Грабик, оваквих ми уопште није жао нити имам неке емпатије према њима. Муљају, петљају, неке су хватали са прекуцаним шасијама и још што шта. За овај "спорт" су потребна огромна финансијска средства а они га баш газе. И још снимају.
 
Nazad
Vrh