Nikad ovako !

Sa slike ne znas koja masina je gore prosla,jeste traktor tezak i velik,ali tuc,tj sivi liv,puca kao staklo pri jakim udarima.Ima tu hiljade eura ulaganja u taj traktor da se vrati na njive,ako nije i zadnji deo negde pukao,onda za delove.
 
Traktoristi drže glavu u torbi poslednjih godina.Nije normalno kako se ostali učesnici ponašaju u saobraćaju prema istima, kao da je na putu komarac a ne traktor.Dosta njih se preceni pa uleću u makazice a traktori danas brzi pa bude čukanja i nesreća.
Dosta sam u prevozu, sve znam, svašta sam doživeo i video.
 
Decko koji je napravio direktan sudar prosle godine i umalo ubio vozaca i suvozaca drugog auta jer je bio pijan ko letva presao na drugu stranu i direktno ih opalio opet posle par meseci vozi, pre tri dana vidim auto na pravcu ide mi u susret nikog nema na putu taj auto ide sredinom puta i na moju stranu odma sam krenuo da se sklanja sa puta u njive bio sam traktorom i cisternom, on je prosvirao pored mene za 1 cm od tocka costerne a a jasam vec sisao sa puta i kukuruz, brzina kretanja auta preko 150 km, samo je prosvirao da se nisam sklonio direktan sudar i to isti taj lik koji je napravio udes skoro na istom mestu prosle godine opet mortus pijan.Ispraznim cisternu aj kod njega kuci da se objasnim kad me video seo u auto i bezi. Kriva je policija zato sto ne sankcionise takve vozace i vrati im dozvolu itd. Komsija mortus pijan izazove direktan sudar smrska auto brat i sestra rodjeni unakazio ih ni dan danas posle 5 godina nisu dosli sebi, placa odsetu, 1 godinu nanogica, opet pije opet vozi
 
Traktoristi drže glavu u torbi poslednjih godina.Nije normalno kako se ostali učesnici ponašaju u saobraćaju prema istima, kao da je na putu komarac a ne traktor.Dosta njih se preceni pa uleću u makazice a traktori danas brzi pa bude čukanja i nesreća.
Dosta sam u prevozu, sve znam, svašta sam doživeo i video.
Моја кућа је одмах са леве стране иза кривине на којој скрећем лево. Више пута се десило да ме, иако ради жмигавац, неко обилази ту, вероватно сматрају да нисам искључио жмигавац и да идем право. Још свирају да се склоним.
 
Skretao on levo sa traktorom bez žmigavca i čovek koji je hteo da ga obiđe ga naravno udari...posle se oni raspravljaju,pa jel ti čoveče imaš žmigavac da daš kad hoćeš da skreneš?
Na to će ovaj drugi,pa jel ti vidiš da je otvorena kapija? Ta di ću neg levo? 😁😁
 
Ja ne smem da se prestrojavam levo jer u svakom trenutku u susret idu 2-3 šlepera sa šljunkom ,danas sam skoro 10 minuta čekao da se uključim na put iz dvorišta.
 
Nazad
Vrh