Nikad ovako !

Juče mi se tast prevrnuo traktorom u kanal

Polomio sva rebra, pukla plućna maramica, prelom leve potkolenice, izvadili mu pola litra krvi iz pluća, oštećeno više kičmenihh pršljenova. Drže ga u urgentnom u veštačkoj komi. Čuvajte se ljudi jer u sekundi ti se može izgubiti život.
 
Opreza nikad dosta...
Davno sam citao, mislim u ovoj temi, covek je nesto radio u njivi i cekic mu zapao ispod kvacila na rusu, nije se snasao ili je vec bilo kasno, ishod je bio slican...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I meni je flasa vise puta, kad se ne vodi racuna gde se drzi...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ма ја скочим и пустм га да иде у материну (додуше Тома Винковић) па га после вадим.
 
Ма ја скочим и пустм га да иде у материну (додуше Тома Винковић) па га после вадим.
Nije zajebancija nikako. Ali ako i kojim slučajem se to desi najbolji način za ulazak u kanal je samo pod pravim uglom. Kad smo bili klinci, orali sa 3 traktora ćale, burazer i ja. Njiva izlazi na veliki kanal, srećom suv. Ja idem sa 577, ćale sa 558 a burazer sa 539 koji je imao slabe kočnice. Ja i ćale zabadamo plugove skroz do kanala, zadnja brazda visi u vazduhu (3 brazde plugovi). Burazer gledao od nas pa će i on. Ali njegov plug kraći pa je morao više da se približi ivici. Povuklo ga, kočnice slabe i samo se tako spustio u rikverc u kanal dok se plug nije zabo u dno. Sva sreća, nikom ništa. Izvukli ga napolje i nastavili dalje...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Nazad
Vrh