New Holland

North ARMY je napisao(la):
Zahvaljujem drvenom advokatu na geografskom prosvetljenju.
za tebe uvek a i nemam razloga da se prepirem sa zelenkom
 
A sta ja da pitam i kome da se zalim kad bi kupovao new hollanda morao bi da zapucam cak iz gruzanskog kraja u novi sad.Dalje je mnogo novi sad nego vama.
 
Kirovets je tezi ima motor od 12 cilindara 25ks vise. Ima i gume iste napred i nazad, sto povecava grip. NH nije imao apsolutno sanse.
 
nek je kirovets tezi i jaci,ja bi vise volio provest citav dan u holandezu,neg u toj ruskoj skalameriji
 
da je novi kirovec upitanju onda bi dan pre proveo u ruskoj skalameriji, Mada ja bih i u ovom bas da vidim kako ta cuda idu. Pricali su mi da je dosta udoban u voznji s obzirom kako izgledaju traljavo
 
Mislim da bi bilo korisno da secondgeneration postavi cene NH za Srbiju da ne moramo svakih 10 postova da diskutujemo koliko kosta koji model. ::namigivanje::
@secondgeneration
Imas pozdrav iz Stapara i pokusavam da nadjem gde sam u losem kontekstu napisao za NH menjac (to mi je preneto od Kuma) :sta:
 
bojcetic je napisao(la):
Mislim da bi bilo korisno da secondgeneration postavi cene NH za Srbiju da ne moramo svakih 10 postova da diskutujemo koliko kosta koji model. ::namigivanje::
@secondgeneration
Imas pozdrav iz Stapara i pokusavam da nadjem gde sam u losem kontekstu napisao za NH menjac (to mi je preneto od Kuma) :sta:
Nisi ti rekao za menjac. to smo on i ja raspravljali dali je 12x12 dovoljan ili je potreban 24x24. Verovatno si slucajno spomenut za neki svoj komentar ali u pozitivnom kontekstu. Cena t8030 je u zavisnosti od opreme oko 120.000,00 na njega ide carina 10%. Made in USA
 
Konacno prvi vocarski traktor nove serije T4000F na nasim poljima
pucqr.jpg
 
Nazad
Vrh