New Holland

Kad bi davali kredit na 50 godina ja bi odmah dosao da uzmem onaj T4020 deluhe sa full opremom.
 
u pravu si cicmoricu nisam znao da je kamata 7% mnogo je to .
 
pa moguce je da ima samo 4500h,ali uvjek ima ono ali,ovo je bosna narod dosta ne zna a to ovi sverceri koriste i uvaljuju odlicno ::lose::
 
Kazner je napisao(la):
pa moguce je da ima samo 4500h,ali uvjek ima ono ali,ovo je bosna narod dosta ne zna a to ovi sverceri koriste i uvaljuju odlicno ::lose::

Moze on da ima 4500h, al to je malo vjerovatno. Traktori ove veličine se kupuju na velikim imanjima gdje se jako, jako mnogo radi (primjer imaš na McCormick temi, tamo lik prodaje tri velika traktora od po 150-160Ks mislim, stari desetak godina sa po 13-16.000 sati). Upravo zbog veličine traktora ne vjerujem nikako da ima tako malo sati.
 
ovako zvuci NH t7050

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pqpb6N0qXRo[/youtube]
Post je spojen: [time]недеља, 06. март 2011. 14:10:27 CST[/time]
_________________________________________________
.....ogromna je razlika kad se pusti video sa youtube-a i original sa harda, puno gubi na kvalitetu i zvuka i videa. Ko ima brzi net neka pusti u 720p jer je kvalitet u toj rezoluciji mnogi blizi originalu.
 
cicimoric je napisao(la):
ovako zvuci NH t7050

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pqpb6N0qXRo[/youtube]
Post je spojen: [time]1299417027[/time]
_________________________________________________
.....ogromna je razlika kad se pusti video sa youtube-a i original sa harda, puno gubi na kvalitetu i zvuka i videa

Jako lepo zvuci makina :D :D :D...
 
Evo malo cudnih traktora ove marke.

w1zqyf.jpg


Sta ovaj radi,nije mi jasno. :sta:
24g65ba.jpg


I ovo se ne vidja svaki dan
8ze4a9.jpg
 
Toga kod mene nema,mi smo malo talasast kraj pa Majka Priroda to sama regulise.Hvala ti puno na objasnjenju i pozivu ali nemam iskustva u tome pa bih ti samo smetao. ::namigivanje:: Ziv mi bio pa ako zelis da se odmoris od kopanja navrati malo u moj kraj na :ppozdrav: . :cao:
 
cicimoric je napisao(la):
@Proka Azanja

Taj radi upravo to sto ja vec radim danima. Razlika je sto ja to radim rucno a on sa traktorom:)

...pravi kanal za ispustanje vode. Ako i dalje nije jasno dodji na nekoliko dana kod mene da se upoznas sa takvom vrstom posla ::namigivanje::
a sta predstavlja onaj zglobni,tj koja mu je namena,s obzirom na oblik...to nije standarni gusenicar?
e neka si im rekao cici... :D ako je neko raspolozen neka navrati i do mene,poceli zuljevi vec!
 
Koliko sam video na sajtu sa kog sam skinuo slike ovaj zglobni i sluzi za kopanje kanala i nije fabricki traktor nego prerada.Au ljudi pa vi bas muku mucite sa tim kanalima.Svaka cast i imate moju moralnu podrsku. ::svaka cast::
 
Pa daj boze da ih razviju za komercijalnu upotrebu.Samo ja mislim da oni nece da razvijaju tu tehnologiju tako brzo jer tu dosta lobiraju naftasi kako ce oni zaradjivati na crnom zlatu i krug ljudi oko njih.Nebitno koje je marke traktor svi pocinju takve projekte.Jedan moj prijatelj sto radi u nemackoj je rekao da su im dojadila ta zavisnost za energentima kao sto su gas ili nafta tako da polako prelaze na obnovljivi izvor energije.Energija iz vetra,solarnih kolektora,vodonika,biomase,bioetanola.... nebi me ni cudilo da vidim takve traktore za 10-15-20 godina kako rade po svetu
 
Nazad
Vrh