New Holland

Mislim da je bio jeftiniji JX, al' mozda se i varam. Ovako te izadje oko 35k sa PDV. Malo da uporedis cene.
Zetor Proxima 105 je oko 38k sa PDV.
NH T5060 je 45k sa PDV.
CASE JXU 105 je oko 47k sa PDV.
 
Da li je i Steyr 4095 isti kao i Kejs, ili se razlikuje? Mislim na motor, menjač, hidraulik.
 
Steyr 4095 je kao Case Quantum C 95. Kompaktnija serija, namenjena laksim operacijama. Njihov pandan je NH T4050 DeLuxe. Steyr nema svog predstavnika u JX ili TDD seriji.
 
Steyr Kompakt , New Holland T4000 , Case Quantum, se proizvode u austriji , cak u istoj fabrici ,ima film na steyr ovom sajtu a ima i u prethodnim postovima objasnjeno .
 
Ovaj New Holand sto hoce Todor da uzme nije Turcin vec Italijan tj skalapa se u Italiji razlikuje se od turcina sto mu je auspuh sa desne strane ima interkuler i drugaciju kontrolnutablu i drugacija mu je oznaka ovaj nosi TD5050 a turcin T5050 ali za ovu oznaku nisam 100 posto siguran :cao:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
TD 5050 je turcin, taj sto Todor hoce, a Italijan je T5050.
Oznaka za turcina je td95d i do njega se jako tesko dolazi a kosta i koliko kosta italijan Oznaka za italijana je td5050 i ima ih svega tri u Vojvodini. A ono sto sam siguran je da i Vait vise nece uvoziti Turcine nego Italijane. Mogu da ti dam brojeve telefona ljudi koji ga imaju njihova misljenja su podeljena niko nije ne zadovoljan ali... Naravno slazem se sa Slavkom Da je serija T4000 odnosnoStajer kompakt vrh. I pouceni sa njegovim savetima i primedbama pocecemo i mi da ih uvozimo od 2011. Glavna razlika je u motoru. Turski TDD ima zapreminu 3900 cm3 a italijanski 4500 cm3. I jos jedna stvar T5050 je potpuniji sto se tice opreme a samim tim i skuplji i to znacajno skuplji moje je misljenje ukoliko se dvoumi izmedju ta dva traktora da je TD5050 sigurno prihvatljivija varijanta.
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Steyr Kompakt , New Holland T4000 , Case Quantum, se proizvode u austriji , cak u istoj fabrici ,ima film na steyr ovom sajtu a ima i u prethodnim postovima objasnjeno .
Steyr Kompakt , New Holland T4000 , Case Quantum, se proizvode u Italiji, a ne u Austriji, u Austriji se proizvodi samo CVT
 
slavko91 je napisao(la):
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Steyr Kompakt , New Holland T4000 , Case Quantum, se proizvode u austriji , cak u istoj fabrici ,ima film na steyr ovom sajtu a ima i u prethodnim postovima objasnjeno .
Steyr Kompakt , New Holland T4000 , Case Quantum, se proizvode u Italiji, a ne u Austriji, u Austriji se proizvodi samo CVT

To je rečeno već po ko zna koji put, no džaba.
 
Koliku korist traktor od 24 tone ima od ovih tegova?

351agiv.jpg
 
@Sumadinac-
Gruzanin
Ti si stvarno legenda. Nikada ne bih obratio pažnju na ovako nešto. Baš deluje smešno i nelogično. Samo da se ne naljute fanovi New Holland-a.
 
Nazad
Vrh