New Holland

ja ovog uzeo 2004 god, novog iz italije preko agromeghanika firme iz ns - prodaju sad Same, a njihov gazda prodaje u Italiji i Hrvatskoj New hollanda, a kod njega smo kupili 2001-e tm-a, pa smo na osnovu toga mogli ovaj uvesti bez obzira na ikr sto su oni zastupnici u srbiji ... Iveco masina :)
 
@slavko91
Video sam u temi Steyr da imate Steyr 4065, zasto niste uzali NH T4020 DeLuxe. Iste su snage, a znamo da su ista grupacija. Ovo pitam jer je poprilicna razlika u ceni ova dva traktora, pa me zanima sta Steyr cini boljim u odnosu na NH.
 
IKR u srbiji ne prodaje te male traktore, a kad smo pitali da narucimo to ih nije zanimalo, a cena tog 4020 sa svom opremom kao i moj stayr sto ima je bila ista. I lepo cale i ja presli u Vait gledali case-a quantuma i ovog kompakta, cena ista, i vise nam se svideo stayr, sredili sve, traktor dosao za NS sajam, odatle ga terali kuci. Imaju oni tamo jedan 4095 i taj smo gledali ali nam ne treba tolika konjaza a i nema uzane gume taj + cena je jako velika. Sve ja to isto CNH grupacija
 
Ja sam pozvao u IKR pre mesec dana za traktor jacine oko 100cv . Oni su mi preporucili jedan od 95cv za 35000e , a od 105cv je kostao 45000e. A takodje su imali u ponudi traktore koji se proizvode u Kini za 15000e a jacine 70cv , znaci isto je to NH traktor. Ali moj brat nije hteo nov , jer mu je to bilo preskupo i odlucio se za polovnog Stayer-a 9086 :ppozdrav:
 
ti NH kinezi su krsine teske, ovde kod nas na podrumu vina imaju takva dva, strasno, raspadi
 
Pa tako sam i ja mislio. A kad bi vec kupio traktor od 70 cv onda bi ipak isao na novog IMT. :ppozdrav:
 
Bećarino ubilo ga je dobro tehničko rešenje :udri: :udri: :udri:
Ne vidim nigde semering niti mogućnost podmazivanja ležaja (očito je ležaj zatvorenog tipa podmazan za čitav svoj životni vek, kako kažu proizvođači). Kada uđe voda ili ostane bez masti kraj je neminovan.
 
Kosjerac je napisao(la):
Bećarino malo se šalio nemoj nešto da zameriš.

Sve jasno. :cao:

@meeker: Ležaj je imao neku svoju zaštitu (skinuta kod slikanja) no unatoč tome voda je napravila svoje. Kako kažeš, loše je rješeno. ::lose::
 
paorpaor je napisao(la):
@secondgeneration
reci mi imas li pojma koja je cena sa pdv-om za model 6070 ?
poslao sam ti kao poruku
Post je spojen: [time]1287583242[/time]
_________________________________________________
slavko91 je napisao(la):
IKR u srbiji ne prodaje te male traktore, a kad smo pitali da narucimo to ih nije zanimalo, a cena tog 4020 sa svom opremom kao i moj stayr sto ima je bila ista. I lepo cale i ja presli u Vait gledali case-a quantuma i ovog kompakta, cena ista, i vise nam se svideo stayr, sredili sve, traktor dosao za NS sajam, odatle ga terali kuci. Imaju oni tamo jedan 4095 i taj smo gledali ali nam ne treba tolika konjaza a i nema uzane gume taj + cena je jako velika. Sve ja to isto CNH grupacija
Ako se secam cena tog traktora Vam je bila previsoka. A jako nam je bilo stalo da taj posao sa Vama zavrsimo. Najlakse je napisati neku polu istinu i nekoga predstaviti u losem svetlu. Steyer je dobar traktor i neka vas posluzi dugo. Drago mi je da ste ipak ostali u CNH.
 
:S ne znam bas ... ali nije ni bitno ... i onkako kad budem menjao tm-a prvo cu do vas doci da vidim neki 6000 serije, jer se ovaj new holland dobro pokazao ;) ... imate dobro ulje :)
 
mene strasno nerviraju te takve "zastupnicke firme" koje kad odes da pricas sa njima oni samo med i mleko pricaju,a kad im zatrazis da nesto kupis,a to nesto je malo zajebano,ufff pa to ti je...

konkretno radilo se o katalogu,zapravo uputsvo o koristenju i upotrebi kombajna new holland-clayson-m122 iz 1968!
 
KishRobert je napisao(la):
mene strasno nerviraju te takve "zastupnicke firme" koje kad odes da pricas sa njima oni samo med i mleko pricaju,a kad im zatrazis da nesto kupis,a to nesto je malo zajebano,ufff pa to ti je...

konkretno radilo se o katalogu,zapravo uputsvo o koristenju i upotrebi kombajna new holland-clayson-m122 iz 1968!
Odmah cu ti odgovoriti mada nije ni mesto ni vreme. Za taj kombajn ne postoji katalog. Nekad pre 30 40 godina je verovatno postojao, a sad bi samo ispali smesni da to zatrazimo od New Hollanda. Za taj kombajn verovatno ne postoji ni 90% predvidjenih rezervnih delova. Ja ti necu reci za med i mleko. Ali mislim da ti je vreme da promenis kombajn. I kad ga budes kupovao od mene necu ti pricati bajke i obecavati nerealne stvari dobices samo istinu pa ako ti se svidi ili ne. A koliko vidim mnogima ovde se vise svidjaju bajke i mnogi ovde pre kupe zabu i nadaju se da ce porasti u princa a kad ta zaba ne poraste u princa eto problema. samo sto to nije moj problem. U svetu postoji nesto sto se zove ugovor i naravno taj ugovor ukoliko je potpisan uvek je validan na sudu pa se med i mleko na kraju i dobiju. katalog i uputstvo za taj kombajn ne postoji. I na kraju sto ga nisi dobio od onog od koga si kombajn i kupio.
 
Nazad
Vrh