Navigacija u poljoprivredi

Ima li iskustava iz setve i prskanja sa navigacijama ove godine?Kako ste zadovoljni tacnoscu i pokrivenosti signalom?
 
Mi smo na poslu sejali sa sejalicom gaspardo gigante i prskamo stalno sa navigacijom,cak i avioni nasi koriste i mi neplacamo signal tj koristimo onaj manje precizan i extra radi poklapa se maltene u cm kad se covek malo uhoda. Problem je doduse jako oblacno vreme dolazi do prekida signala kad su jako gusti oblaci ali opet prekida se na momente pa se opet vraca.

- - - - - - - - - -

SSa sejalicom samo na navigaciju znaci bez markera zato sto su ogromni markeri a sejalica je za direktnu setvu i kida markere konstantno tako da smo ih izbacili i vrsi funkciju extra navigacija i lako se radi i nocu pomocu navigacije.
 
evo jedne male za ljude bez androida. meri brzinu, predjen put, povrsinu... ima jos dosta opcija ali nama nisu bas korisne
 
Ovaj uredja je za planinare, mislim da nemeri povrsinu. Ali dobar je za ocitavanja koordinata ali ne i za merenje povrsina
 
zadovoljan sam nego hocu auto pilota da kupim i tu dobijam lep popust ako kupim u kompletu.
 
Nazad
Vrh