Navigacija u poljoprivredi

Ne prodaje bez autopilota, pitao sam ga već dva puta. 😂
 
Prethodni put kada sam pitao koštalo je 3.000 evra sve komplet sa baznom stanicom.Ne znam da li se nešto menjalo u međuvremenu, pitajte ga, odgovoriće vam sigurno.
 
Probajte sami,videćete koliko će vam pomoći svi dobri ljudi sa raznih foruma.Kada sam sve preračunao,ne može da pređe 2000evra.
 
Prethodni put kada sam pitao koštalo je 3.000 evra sve komplet sa baznom stanicom.Ne znam da li se nešto menjalo u međuvremenu, pitajte ga, odgovoriće vam sigurno.
Za kolegu Teslu i autopilot znam iz priče sa foruma, sad ne mogu da se setim gde sam čuo za nekog iz Inđije što isto radi navigacije a cena 4500...
 
Možeš li poslati i meni?
Nije baš da ću ja kupovati navigaciju ali znam kome treba...
 
Na YT,Gianfranco Gaggiano.
Pronašao sam I ja njegova rešenja ranije, svaka mu čast na uspehu. Čak sam pronašao i motor, ali neće da podeli informaciju kako isprogramirati Roboteq motorni kontroler, da bi to sve radilo kako treba. Mada moze se kupiti od njega sve konfigurisano, I mnogo je bolje rešenje od klasičnog sistema sa Phidget motorom.
Mislim da bi mogla da se otvori posebna tema oko ove home made navigacije, pa da se napravi neko uputstvo za članove foruma. Od obične navigacije, do autopilota, sta kako....
Inace kolega jel si ti uspeo sa Cereom?

Oko obične navigacije sam ja već pisao ranije, sta je najjednostavnije, ali ljude očigledno mrzi da malo čitaju, jedan član je koliko znam ubacio i koristi. Za male pare, radi.
 
Nazad
Vrh