Navigacija u poljoprivredi

Prvo treba zaokruziti sistem. Da jedan traktor sve poslove obavlja. Pa onda ubaciti to sve.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Koja je razlika izmedju easy pilot i auto pilot?zar Ez pilot
ne moze sam da drI pravanc na sejanju ili prskanju?jer msm da za ezvl pilot traze nepunih 6000e


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@zrenjaninac trebao bi da je ovak 15-20cm besplatan. Ako su lagali mene, lazem i ja vas.
Rtk signal je 30-35 hiljada godisnje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Moze ES pilot da drzi pravac ali ne bas tako precizno kao auto pilot i kod es pilota se ne moze ici u rikverc. Najjeftinije je 9,200e plus pdv sa otkljucavanjem i es pilotom.
 
Meni je receno da je godisnja nadoknada 100 K. Nisam cuo od zastupnika.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
@zrenjaninac trebao bi da je ovak 15-20cm besplatan. Ako su lagali mene, lazem i ja vas.
Rtk signal je 30-35 hiljada godisnje.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Jeste taj besplatan i to je Egnos signal 15-20cm a dobija se RTX tacnost 15cm. Pretlate za signal za 15cm je 250e plus pdv a za 2,5cm je 220e plus pdv.PS: I nije greska pri kucanju da ne bude zabune oko cm i cena jeftinija je predplata za je taj od 2,5cm.
 
Haha. Morace neko nazvati livonu pa da pita. Previse se frlja sa ciframa.

Ja govorim kako je bilo kad smo mi uzimali i sta su nam tada govorili.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Tacno tako.

Racunaj kad ugradis na neki manji traktor koji ti sve tr lake poslove odradi. Pa ce se i autopilot isplati. Bacanje vestaka, setva, paranje, prskanje. Jeste da kosta, ali ovi sto to imaju ne mogu da prehvale.

A mi sto nemamo zamisljamo. Boze zdravlja, bice.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Ja sa EZ-250 skoro duplo više oprskam žita za jedan dan nego kad sam prskao bez nje...
 
Evo cenovnika.

k2e239.png
 
Nazad
Vrh