Navigacija u poljoprivredi

Mozda je skupo ali kad prvi put budes radio sa njom videces da vredi svaku paru.

Agritechicom Zrenjanin.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ajojjjj sad kad vidim da ih Meljanac prodaje sve mi je jasno.Nacemo to onda za bar 30% jeftinije.
 
Meljanac je tvrd za cenkanje ali hoce da popusti koji evro. U madjarskoj mozes kada kupis da vratis pdv pa izadje manje.

Nada poslednja umire.
 
Cuo sam da polovne najcesce imaju problem sa virusima u sistemu koji ne moze da se obrise,naime sve normalno radi signal,pravac,mape ma sve extra i covek se nas pouzda,a onda pred kraj dana se umesto mapa na ekranu pojave gole zenske i ode traktor u kanal,a za traktoristu se ne zna de zavrsi. :osmeh:
 
35lurya.png
mislim da je za

- - - - - - - - - -

xgaz2f.png
e.farmer mislim da moze na telefon

- - - - - - - - - -

xgaz2f.jpg
 
Spominjala se ta navigacija u prethodnim stranama.
Moze, ali zato pogledaj cenu, + na koju ide carina i pdv ako porucujes preko neta da kod nas stigne, preskupo.
Za manje pare mozes kupiti navigaciju, koja je pouzdana, a ovo je pitanje kako će raditi prilikom celodnevne upotrebe.

Da je cena antene oko 300e, bilo bi prihvatljivo, plus cena aplikacije, ovako je preskupo, barem po mom mišljenju.
 
Koju navigaciju predlazete da uzmem za sejane ,rasipanje djubriva,prskanje?Ne bih da uzmem AUTOPILOT malo mi je previse para,dvoumim se nesto izmedju Fx 750 ili kako mu je vec oznaka ili onaj ez 250,ali hocu kad sejem psenicu jecam itd. da je upotrebim ,hteo bih da cujem vase misljenje i iskustvo sa tim navigacijama
 
Nema šanse da idu u setvu ničega,najbolji je Autopilot za setvu.:ppozdrav:

A i nevidim svrhu korišćenja FX 750 u setvi kad opet ti moraš da držiš pravac,onda ti je isti đavo gledaš u markir.:sta:
 
Pa i sa pilotom prvi prohod radi vozac. Tako da sve sem pilota je ukras u kabini. Nepotrebne lampice koje blinkaju

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Sa pilotom pređeš samo sa jednog kraja parcele na drugi bez setve i memorišeš tačku A i B.:cao:
 
Cfx 750 bez razmisljanja!
Spustili su cenu, a moze koliko toliko posluziti za setvu psenice, u slucaju da se kasno zavrsava, rano pada mrak, pa se slabo vidi markirant. Za sirokorednu setvu, bez autopilota nista.
 
Uzmi 750. Mi uzeli ez250, al bolje da smo uzeli 750tku, a mogli smo, nego ajde kao šta će nam 750.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
Nazad
Vrh