MTZ Belarus

Cemu sluzi to? Tu negde na tom mi pusta ulje?a tacno neznam gde jel imao neko tako nesto? Gde ima oring da se kupi? Vidim da moze jos da se rasklopi al nikad nisam pa da nesto ne sjebem jel ima jos neke gumice unutra za menjanje?
15d2a61e53fb947a139a5131fdb15450.jpg
7245935ee34711f20a220aba5199f6f6.jpg
64ce63e85fc77867f8dc75eb6916e7a5.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Za sta to uopste i sluzi?sa jedne strane ima taj lim,kao odstojnik ali me cudi sto samo sa jedne strane,jel bi ja to mogao taj lim da izbacim pa izkuckam neki dihtung
bd78c801b61cf46ffab0c065b71c9a9f.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nakada je sluzio da pali blokadu zadnjeg diferencijala, koliko vidim sad nema sajlu.
Nemogu da se izbace limovi jer ce onda previse gurnuti žetvu volana.
Moze da se zameni o ring i da se dotok ulja blindira i onda nema sta vise da curi iz njega.
 
Ja sam to sve rastavio i napravio dihtunge na celo i izmedju glava,stavio te dihrunge i dosta silikona pa videcemo ako ne uzmem deblji lim i izbusim rupe i blindiram

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja pricam jedno a vi drugo.
Ti limovi sa dve rupe na sebi sluze da naprave adekvatan luft izmedju letve i zupcanika.
To tako ne moze, polomice nesto ako ide 0 na 0.
A da sve to blindirate mozete tek onda kad izbacite taj volan.
Al ajde da se ne pravim pametan radite kako mislite da treba
 
Kako pravilno nastelovati kardan na 552 i gde je najbolje kupiti lente da budu kvalitetne?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
На 820 цилиндар до кабине балави уље око дизне, дизну у сам вадио мењао подлошку грејао је...дихтунг вентил декле је ок шта може бити проблем?уље је под прстима.
 
Tu jednostavno nema ulja,ima nafte, ulje moze samo da se sliva.
Nisi valjda skinuo deklove i vratio stare dihtung?
 
Ма нисам ништа дирао осим дизне тј нове подлошке.Стслно перем не били провалио одакле се слива али уље је не нафта...Ако и будем скидао декле нећу ваљда враћати старе дихтунге наопако...
 
Pa nije mi bilo jasno kako si utvrdio da su dihtunzi dobri ako ih nisi skinuo.
Skini oba dihtunga, ocicti to lepo, dobri dihtunzi, kvalitetan silikon i nece vise
 
Ulje jednostavno nema odakle da dodje do dizne nego da se slije od nekud, ako nema nekog bas vidljivog traga onda je mozda bas iza dizne los da slinavi po malo.
 
Nazad
Vrh