MTZ Belarus

Имам ја такву цев била ми свега два дана на трактору и вратио фабрички
 
Kad sam kupio Staljina imao trio odžak koji je trajao 5_7dana
Onda stavim samo cev za 2_3 dana sam poludeo
Onda kupim nov auspuh i sad je skroz ok
Te fore sa cevkom ne BiH nikom preporučio

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka moze cevka ali sa ptigusivacem, obicna nikako jer nije normalno ma da ja imam komisiju koji vec godinama vozi 560 bez ikakvog auspuha, samo grana i kaze isti je to djavo.
Tako da ima nas raznih.
 
Bilo lufta,bese bucan...obiman,ali po svemu sudeci uspesan posao odradjen.
IMG_20210721_090931249.jpg
 
Pozdrav!

Imamo problem sa Belarusom 52. Traktor lepo pali, ne dimi, ima snage,ali prilikom rada se ponekad ugasi. Posle se odmah upali. Probao sam da upalim traktor, i da uhavatim kabinu i cimam traktor i isto se ugasio. Znaci ako stoji mirno nista mu nije,ako se trese onda se gasi. Da li iko video tako nesto? Gorivo dolazi do filtera, puna je posuda. Filtere sam povadio. Hvala vam na odgovoru!
 
Poslednja izmena:
Creva i ostalo ste verovatno proverili da ne vuce vazduh.
Proverite da nije nesto upalo u rezervoar pa da kad se zaljulja zapusi izlaz iz njega pa napravi problem.
 
Ковач, види где је ножни гас да ли је пропао под кабине и притиска полугу гаса. Можда се помера кабина и гура полугу напред и тако гаси трактор.
 
Creva i ostalo ste verovatno proverili da ne vuce vazduh.
Proverite da nije nesto upalo u rezervoar pa da kad se zaljulja zapusi izlaz iz njega pa napravi problem.
Pogledacu rezervoar. Ali sumnjam,da nije to,jer se desava i tad,kad je kuciste filtera pun. Sva creva su skinuta i stegnuta. Dai moze da uzrokuje pumpa niskog pritiska?

Tapatalkkal küldve az én moto e(6) plus eszközömről
 
Nema neke matematike, krenuti redom od rezervoara, prekontrolisati svaki spoj, proveriti svako crevo, grubi precistac nije lose ponekad zameniti komplet jer hoce da zezaju kucista pa ako treba staviti i kinesku ac pumpicu za svaki slucaj.
 
Ac pumpu najlaske proveri bar da nije opruga pukla kao kod mog,samo odvrni onaj najveci sraf na njoj ,ispod je opruga neka,kod mene je bila iz 3-4 dela i ponekad se gasio,i definitvno je imao manje snage na malim obrtajima.A ne bi bilo na odmet ako rezervoari nikad nisu prani,skini ih i to sredi da vise ne sumnjas na njih.Ja eto ove godine ih skidao zbog tog mog problema,ali su bili cisti skroz,ni trunke u njima,idiot nisam prvo proverio ac pumpu,jeb.. se ceo dan oko rezervoara skoro,ok ja sam iskoristio priliku da dotegnem plocu na kojoj se nosi klip hidraulike,2 srafa su se blago otpustila,od 4 ukupno,naravno i oprao detaljno taj deo ispod kabine,kad nema tockova i rezervoara odma je sve lako pristupacno.
 
Nazad
Vrh