MTZ Belarus

Zato sto se zapusi kolender ispod sedista,ali probusi se veca rupa i nikad vise ne zapusi,a jos bolje resenje je da se crevo spusti dole da ide prirodnim padom i sve reseno
 
Pozdrav drugari.imam problem danas sam primetio damije pukla kolevka na prednjoj vuči ili kako lise već zove sa desne strane de ima onih par šrafovs štoje drze dal to vredi variti i onda ojačati.?ili mora druga?

Poslano sa mog Moto G (5) koristeći Tapatalk
 
Ovo je to..
2d6d109dd73d588a0f612ee59babb726.jpg
e5f918e7b3ea355a6a120cb8e684f1cc.jpg


Poslano sa mog Moto G (5) koristeći Tapatalk
 
Jel ima neko broj tel onih u čurugu što prodaju polovne delove....ili znate nekog ko prodaje polovne delove da pitam za tu kolevku ili kako se već zove

Poslano sa mog Moto G (5) koristeći Tapatalk
 
Jel mozda ne bi to puklo da ima ono ojacanje pored ?,plocevina kao ,po duzini,imaju 820 valjda,ili 820 delux modeli.Nosis neke teske masine sa njim ?.
 
@nikola indjija I mene zanima isto,ali gledano po onom satu,to je oko 1300-1400 obrtaja motora,ja mislim,po onim lampicama na tom desnom satu,nisu precizne puno,ali npr 600 obrtaja se upali na oko 1500 obrtaja ja mislim,mada zaboravio sam sad tacno...
 
sad zvao ukrrajince u ns, tamoje kolevka nova 130 eu a kod lazara u zrenjaninu 15000 din,,,tako da ici ce najverovatnije nova hvala vam svima na pomoci
 
Jel mozda ne bi to puklo da ima ono ojacanje pored ?,plocevina kao ,po duzini,imaju 820 valjda,ili 820 delux modeli.Nosis neke teske masine sa njim ?.
ma nenosim nego sam malo brze izgleda uleteo u brazdu prilikom spremanja u eto ...videcu da kupim i one ploce kao ojacanje pa da nemislim
 
Kolega Nebojsa, komsija ima problem na 892. Rm. Od pocetka pa do dana danasnjeg a evo rusvaj ima 3000rh. I dalje mu je lamela i kvacilo otiginalno ali desava se da kad je motor hladan lako ubaci brzine , bilo koju , da bi u radu kada se motor ugreje prosto bivalo sve teze i teze da ubaci brzinu.Moze da ga presalta ali ako stane i pokusa da ga ubaci u neku brzinu on to jedva uspe. Kvacilo mu visoko odvaja , jer je mislio da ce dobiti nesto time sto ce hod pedale naduziti, ali nije nista time dobio. Jedino je sipao gusce ulje u menjac , to je malo pomoglo kaze komsija, ali nije resilo problem
Sta raditi ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh