MTZ Belarus

Daleko od toga da je kvalitet nije nesto u minusu al treba uzeti u obzir da se tu stvara trenje i habanje pri dizanju poluga i to na suvo,ja sam na 1221 odmah po kupovini traktora odgore zabusio 5mm burgijom,urezao 6mm navoj i stavio mazalicu i svremena na vreme druknem i uvek masno,mast cudo od izuma
 
Verovatno misli na deo gde se klip hidraulike spaja sa ramenima,ili kod vertikalnih poluga koje se isto spajaju sa remenima,tu nema mazalica fabricki,a puno se pojede na suvo ako se ne maze.
 
Pa ne prepoznaju svi na slici koji je to deo, još kad je tako deo koji je otpao pogotovo... Pa nisu svi specijalci.. Ne znam čemu toliki sarkazam... Ako hoćeš da kažeš reci, ako nećeš opet lepo.. Al ne treba podjebavati, nije u redu...
 
To je onaj izmedju ramena i vertikale
Dobro se razujeo
Meni su ti šrafovi pucali više puta!!
I ramena su pucala ali ovo se nikad nije desilo!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
E vidjao sam razne gluposti uradjene sa ovim ruskim traktorima ali ova je jedna od vecih.
Sto bi jedan moj drugar rekao " to je napacena masina".

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Ništa tu nije napaćeno..
Ko zna za šta mu mašina treba može ciljano popraviti te karakteristike.
Ne mora obavezno da polomi traktor sa jakim motorom..

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
To kolega nije vise traktor nego cirkus na 4 tocka.
Naravno da svako ima pravo da sa svojim parama i svojim masinama radi sta god misli da je pametno.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Šta će ostati kad je već 40 godina

Danas u šumi ekipaža
Mtz 1221.3 prikolica metal Vinkovci 10t dizalica LOG LIFT 7,5m
On troši 2x više nego naš forvarder, nemože da ide kuda mi prodjemo, a traktor je uništen žao mi što ga nisam slikao

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh