MTZ Belarus

Sve mislim da će ovako izgledati Belarus traktori u bliskoj budućnosti.Rusi su poznati po dizajnu. 🤣
 
U momentu kada sam ja kupovao. Identicno je kostao Rus 820rm i Arma 854 24k. Izabrao sam turcina. Da je rus 820rm bio 20k uzeo bi rusa. Da je 1221.3 oko 30-31 uzeo bi ga iako realno nemam potrebe za tolikom snagom.
 
Na rusu kad upalim ona gore svetla na kabini i rotaciju, počne obrtomer da brljavi, tj da skaču obrtaji, mislim da je neko pisao o tome da je problem oko punjenja? Dovodio majstora ali slaba vajda... ne konta majstor 12-24, jedan akumulator puni drugi ne puni, moram menjati majstora... Šta bi moglo da bude
 
Jbt kako sklapaju te traktore dobro to i ide....posalji sliku agropanonki na fb ,samo da vidu,nista drugo.Ako si naravno siguran u to,ako je klackalica radila bez piksne ,trebala bi u donjoj zoni da je vise potrosena,tj da rupa vise nije okrugla,nego vise malo ovalna kao.
Pise gore,2500 rs ima lukasenko.
 
Proverili ventile kad nema u jednoj klackalici piksne, kaze drugar potrosile se, ja reko meni ovde deluje da nikad nisu ni postojali, kaze on a kako nisu videli ovi iz agropanonke na prvom servisu, pa reko nisu oni nista bolji od pijanih rusa, bole njih stojko!
Isti slucaj bio na 1025 kod nas...usekle se u osovinu lepo...ne priznaju nista,nije do njih i kraj.sreca pa motor nije gubio pritisak ulja i podmazivanje.
 
Nazad
Vrh