MTZ Belarus

Evo jos jedna greska na ruskim traktorima.
Mora da im se cisti vazdusni filter malo malo,na svakih 3000 sati.
8d0f80b571eba72bfdeb126d775f2b37.jpg
8e6e23c5d924c15e44eb6a95e5487b5d.jpg


Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Као и центрифугални направили га и за оне што не мисле да га расклопе и очисте а он окреће и са 20цм талога:)
 
Ne mora da znaci da su klipovi stradali od toga...meni su stradali tako,a sve je bilo uvek odrzavano i cisceno na vreme...nema tu vise kvaliteta kod rusa.
Svega ima nije sa nema ali ovaj motor je unistila samo ljudska glupost i nemarnost nista drugo.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Moguce kolega da ste upravu a moguce i da niste.
Zapusite usta i jednu nozdrvu i probajte u nekoj prasini da radite sklekove pa mi javite koliko ste uradili.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Bas tako kolega,visoka tj previsoka temperatura ali izazavana losim sagorevanjem usled manjka vazduha i viska goriva.
Filter zabetoniran a dizni kao da nema,curi nafta iz njih kao sa cesme.
I jedno i drugo su cista ljudska glupost i nemarnost,bar po meni.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Posle kazu rus ne valja,to ne moze ni jedan motor na svetu da podnese. Nek sipaju u rusa kvalitetna ulja kao u zapadne traktore i nek mu pruze odrzavanje kao i na njima,pa nek onda komentarisu koliko moze da traje.
 
Na 1025 kardan prednje vuče dobio luft u prednjem krstu.
Dal da ga remontujem sa kvalitetnijim delovima ili da kupim novo kompletno vratilo?
Inače traktor ima ravno 1000h...



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zamenite krst ne bacajte novac bez veze,samo probajte da nadjete iole kvalitetan krst.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Otisao mi alnaser na rusu, iskrin, 12v, ne moze se popraviti jer je iskrivio osovinu rotora. Gde bi bilo najbezbolnije kupiti drugi?
moram vec sutra da porucim, treba mi traktor
 
Posle kazu rus ne valja,to ne moze ni jedan motor na svetu da podnese. Nek sipaju u rusa kvalitetna ulja kao u zapadne traktore i nek mu pruze odrzavanje kao i na njima,pa nek onda komentarisu koliko moze da traje.

Pa zavisi ko kako mi u sve mašine sipamo Mobilov Agri super 15w40 i nemamo nikakvih problema a pre dok se sipao vašarski trošio ulje baš dosta sad skoro i ne treba dosipati za nekih 200rč.
 
Nisotek nikako.Kažu da je kvalitet katastrofalan i da se troši mnogo.A stalno nude neke popuste.COMA je dobro samo skupo brate da se sipa u 82-u.
 
Nazad
Vrh